У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 810 Рахів — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Рахів - Львів номер 810 відправляється зі станції Рахів о 14.34 і прибуває на станцію Львів о 20.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 16 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут поїзда 810 Рахів - Львів пролягає по таким станціям як Кваси, Ясіня, Лазещина, Вороненко, Ворохта, Татарів, Микуличин, Яремче, Делятин, Надвірна, Івано-Франківськ, Галич, Ходорів.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 14.34
Кваси 14.52 1 хв  14.53 18 хв 
Ясіня 15.15 2 хв  15.17 41 хв 
Лазещина 15.28 1 хв  15.29 54 хв 
Вороненко 15.44 2 хв  15.46 1 г  10 хв 
Ворохта 15.56 3 хв  15.59 1 г  22 хв 
Татарів 16.09 3 хв  16.12 1 г  35 хв 
Микуличин 16.25 1 хв  16.26 1 г  51 хв 
Яремче 16.42 5 хв  16.47 2 г  8 хв 
Делятин 16.57 1 хв  16.58 2 г  23 хв 
Надвірна 17.28 1 хв  17.29 2 г  54 хв 
Івано-Франківськ 18.03 10 хв  18.13 3 г  29 хв 
Галич 18.46 1 хв  18.47 4 г  12 хв 
Ходорів 19.33 1 хв  19.34 4 г  59 хв 
Львів 20.50 6 г  16 хв 

У розкладі поїзда 810 Рахів — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728