У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

811Х Злоць — Басарабяска Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 811Х сполученням Злоць - Басарабяска відправляється зі станції Злоць о 05.55 і прибуває на станцію Басарабяска о 07.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 35 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 7 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Чуфлешть, Сату-Ноу, Чимишлия, Іванівка, Ісерлія, Петросталь.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Злоць 05.55
Чуфлешть 06.09 1 хв  06.10 14 хв 
Сату-Ноу 06.16 1 хв  06.17 21 хв 
Чимишлия 06.32 2 хв  06.34 37 хв 
Іванівка 06.38 1 хв  06.39 43 хв 
Ісерлія 06.47 1 хв  06.48 52 хв 
Петросталь 07.05 1 хв  07.06 1 г  10 хв 
Басарабяска 07.30 1 г  35 хв 

У розкладі поїзда 811Х Злоць — Басарабяска можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031