У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

812Х Басарабяска — Злоць Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 812Х сполученням Басарабяска - Злоць відправляється зі станції Басарабяска о 09.15 і прибуває на станцію Злоць о 10.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 37 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 7 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Петросталь, Ісерлія, Іванівка, Чимишлия, Сату-Ноу, Чуфлешть.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Басарабяска 09.15
Петросталь 09.39 1 хв  09.40 24 хв 
Ісерлія 09.57 1 хв  09.58 42 хв 
Іванівка 10.06 1 хв  10.07 51 хв 
Чимишлия 10.11 2 хв  10.13 56 хв 
Сату-Ноу 10.30 1 хв  10.31 1 г  15 хв 
Чуфлешть 10.35 1 хв  10.36 1 г  20 хв 
Злоць 10.52 1 г  37 хв 

У розкладі поїзда 812Х Басарабяска — Злоць можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031