У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

816Х Басарабяска — Злоць Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 816Х сполученням Басарабяска - Злоць відправляється зі станції Басарабяска о 20.25 і прибуває на станцію Злоць о 22.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 37 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 7 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Петросталь, Ісерлія, Іванівка, Чимишлия, Сату-Ноу, Чуфлешть.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Басарабяска 20.25
Петросталь 20.49 1 хв  20.50 24 хв 
Ісерлія 21.07 1 хв  21.08 42 хв 
Іванівка 21.16 1 хв  21.17 51 хв 
Чимишлия 21.21 2 хв  21.23 56 хв 
Сату-Ноу 21.40 1 хв  21.41 1 г  15 хв 
Чуфлешть 21.45 1 хв  21.46 1 г  20 хв 
Злоць 22.02 1 г  37 хв 

У розкладі поїзда 816Х Басарабяска — Злоць можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728