У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 816Х Басарабяска — Злоць


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Басарабяска - Злоць номер 816Х відправляється зі станції Басарабяска о 20.25 і прибуває на станцію Злоць о 22.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 37 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 7 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Петросталь, Ісерлія, Іванівка, Чимишлия, Сату-Ноу, Чуфлешть.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Басарабяска 20.25
Петросталь 20.49 1 хв  20.50 24 хв 
Ісерлія 21.07 1 хв  21.08 42 хв 
Іванівка 21.16 1 хв  21.17 51 хв 
Чимишлия 21.21 2 хв  21.23 56 хв 
Сату-Ноу 21.40 1 хв  21.41 1 г  15 хв 
Чуфлешть 21.45 1 хв  21.46 1 г  20 хв 
Злоць 22.02 1 г  37 хв 

У розкладі поїзда 816Х Басарабяска — Злоць можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31