У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 816 Чернівці — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Чернівці - Львів номер 816 відправляється зі станції Чернівці о 15.30 і прибуває на станцію Львів о 21.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 45 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут поїзда 816 Чернівці - Львів пролягає по таким станціям як Снятин, Коломия, Івано-Франківськ, Калуш, Рожнятів, Долина, Болехів, Моршин, Стрий.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернівці 15.30
Снятин 16.10 2 хв  16.12 40 хв 
Коломия 16.50 10 хв  17.00 1 г  20 хв 
Івано-Франківськ 17.55 5 хв  18.00 2 г  25 хв 
Калуш 18.42 2 хв  18.44 3 г  12 хв 
Рожнятів 18.58 1 хв  18.59 3 г  28 хв 
Долина 19.26 1 хв  19.27 3 г  56 хв 
Болехів 19.38 1 хв  19.39 4 г  8 хв 
Моршин 19.49 1 хв  19.50 4 г  19 хв 
Стрий 20.05 2 хв  20.07 4 г  35 хв 
Львів 21.15 5 г  45 хв 

У розкладі поїзда 816 Чернівці — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930