У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 082П Новоолексіївка — Харків «Харків»


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Новоолексіївка - Харків номер 082П відправляється зі станції Новоолексіївка о 22.43 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 06.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 31 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут поїзда 082П Новоолексіївка - Харків пролягає по таким станціям як Якимівка, Мелітополь, Запоріжжя-1, Синельникове-1, Павлоград-1, Лозова, Лихачове.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоолексіївка 22.43
Якимівка 23.40 2 хв  23.42 57 хв 
Мелітополь 00.05 5 хв  00.10 1 г  22 хв 
Запоріжжя-1 01.39 5 хв  01.44 2 г  56 хв 
Синельникове-1 02.38 2 хв  02.40 3 г  55 хв 
Павлоград-1 03.12 2 хв  03.14 4 г  29 хв 
Лозова 04.14 2 хв  04.16 5 г  31 хв 
Лихачове 04.57 2 хв  04.59 6 г  14 хв 
Харків-Пас. 06.14 7 г  31 хв 

У розкладі поїзда 082П Новоолексіївка — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930