У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

082П Новоолексіївка — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 082П сполученням Новоолексіївка - Харків-Пас. відправляється зі станції Новоолексіївка о 22.27 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 06.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 39 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Якимівка, Мелітополь, Запоріжжя-1, Синельникове-1, Павлоград-1, Лозова, Лихачове.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоолексіївка 22.27
Якимівка 23.26 2 хв  23.28 59 хв 
Мелітополь 23.50 20 хв  00.10 1 г  23 хв 
Запоріжжя-1 01.39 5 хв  01.44 3 г  12 хв 
Синельникове-1 02.38 2 хв  02.40 4 г  11 хв 
Павлоград-1 03.13 2 хв  03.15 4 г  46 хв 
Лозова 04.14 2 хв  04.16 5 г  47 хв 
Лихачове 04.57 2 хв  04.59 6 г  30 хв 
Харків-Пас. 06.06 7 г  39 хв 

У розкладі поїзда 082П Новоолексіївка — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930