У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

082П Новоолексіївка — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 082П сполученням Новоолексіївка - Харків-Пас. відправляється зі станції Новоолексіївка о 22.18 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 05.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 40 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Якимівка, Мелітополь, Запоріжжя-1, Павлоград-1, Лозова, Лихачове.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоолексіївка 22.18
Якимівка 23.17 2 хв  23.19 59 хв 
Мелітополь 23.41 20 хв  00.01 1 г  23 хв 
Запоріжжя-1 01.30 5 хв  01.35 3 г  12 хв 
Павлоград-1 03.02 2 хв  03.04 4 г  44 хв 
Лозова 04.02 2 хв  04.04 5 г  44 хв 
Лихачове 04.45 2 хв  04.47 6 г  27 хв 
Харків-Пас. 05.58 7 г  40 хв 

У розкладі поїзда 082П Новоолексіївка — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031