У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

083О Київ-Пас. — Маріуполь Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 083О сполученням Київ-Пас. - Маріуполь відправляється зі станції Київ-Пас. о 15.09 і прибуває на станцію Маріуполь о 11.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 54 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 25 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Корсунь, Ім. Тараса Шевченка, Олександрія, Вільногірськ, Дніпро-Головний, Запоріжжя-1, Великий Токмак, Розівка, Хлібодарівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 15.09
Миронівка 17.47 2 хв  17.49 2 г  38 хв 
Корсунь 18.24 3 хв  18.27 3 г  15 хв 
Цвіткове 19.04 2 хв  19.06 3 г  55 хв 
Ім. Тараса Шевченка 19.36 30 хв  20.06 4 г  27 хв 
Знам'янка-Пас. 21.27 2 хв  21.29 6 г  18 хв 
Олександрія 22.09 2 хв  22.11 7 г 
П'ятихатки-Пас. 23.28 16 хв  23.44 8 г  19 хв 
Вільногірськ 00.04 2 хв  00.06 8 г  55 хв 
Кам'янське-Пасажирське 00.45 2 хв  00.47 9 г  36 хв 
Дніпро-Головний 01.21 25 хв  01.46 10 г  12 хв 
Синельникове-1 02.38 2 хв  02.40 11 г  29 хв 
Запоріжжя-1 03.31 25 хв  03.56 12 г  22 хв 
Молочанськ 06.11 2 хв  06.13 15 г  2 хв 
Великий Токмак 06.25 2 хв  06.27 15 г  16 хв 
Комиш-Зоря 07.52 3 хв  07.55 16 г  43 хв 
Розівка 08.23 1 хв  08.24 17 г  14 хв 
Зачатівська 08.40 2 хв  08.42 17 г  31 хв 
Хлібодарівка 09.01 2 хв  09.03 17 г  52 хв 
Волноваха 09.28 20 хв  09.48 18 г  19 хв 
Маріуполь 11.03 19 г  54 хв 

У розкладі поїзда 083О Київ-Пас. — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031