У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 084КО Київ — Маріуполь «Азов»


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Маріуполь номер 084КО відправляється зі станції Київ-Пас. о 16.32 і прибуває на станцію Маріуполь о 08.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 18 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 57 хв. Маршрут поїзда 084КО Київ - Маріуполь пролягає по таким станціям як Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Олександрія, Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Запоріжжя-1, Великий Токмак, Комиш-Зоря, Волноваха.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 16.32
Ім. Тараса Шевченка 19.17 3 хв  19.20 2 г  45 хв 
Знам'янка-Пас. 20.39 2 хв  20.41 4 г  7 хв 
Олександрія 21.22 2 хв  21.24 4 г  50 хв 
Кам'янське-Пасажирське 23.39 2 хв  23.41 7 г  7 хв 
Дніпро-Головний 00.14 20 хв  00.34 7 г  42 хв 
Запоріжжя-1 02.15 4 хв  02.19 9 г  43 хв 
Великий Токмак 04.39 2 хв  04.41 12 г  7 хв 
Комиш-Зоря 06.01 2 хв  06.03 13 г  29 хв 
Волноваха 07.15 20 хв  07.35 14 г  43 хв 
Маріуполь 08.50 16 г  18 хв 

У розкладі поїзда 084КО Київ-Пас. — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930