У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

084ОШ Київ-Пас. — Маріуполь Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 084ОШ сполученням Київ-Пас. - Маріуполь відправляється зі станції Київ-Пас. о 16.32 і прибуває на станцію Маріуполь о 11.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 31 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 22 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Корсунь, Ім. Тараса Шевченка, Олександрія, Вільногірськ, Дніпро-Головний, Запоріжжя-1, Великий Токмак, Розівка, Хлібодарівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 16.32
Миронівка 17.47 2 хв  17.49 1 г  15 хв 
Корсунь 18.24 3 хв  18.27 1 г  52 хв 
Цвіткове 19.04 2 хв  19.06 2 г  32 хв 
Ім. Тараса Шевченка 19.39 27 хв  20.06 3 г  7 хв 
Знам'янка-Пас. 21.27 2 хв  21.29 4 г  55 хв 
Олександрія 22.09 2 хв  22.11 5 г  37 хв 
П'ятихатки-Пас. 23.28 16 хв  23.44 6 г  56 хв 
Вільногірськ 00.04 2 хв  00.06 7 г  32 хв 
Кам'янське-Пасажирське 00.45 2 хв  00.47 8 г  13 хв 
Дніпро-Головний 01.21 25 хв  01.46 8 г  49 хв 
Синельникове-1 02.38 2 хв  02.40 10 г  6 хв 
Запоріжжя-1 03.31 25 хв  03.56 10 г  59 хв 
Молочанськ 06.11 2 хв  06.13 13 г  39 хв 
Великий Токмак 06.25 2 хв  06.27 13 г  53 хв 
Комиш-Зоря 07.52 3 хв  07.55 15 г  20 хв 
Розівка 08.23 1 хв  08.24 15 г  51 хв 
Зачатівська 08.40 2 хв  08.42 16 г  8 хв 
Хлібодарівка 09.01 2 хв  09.03 16 г  29 хв 
Волноваха 09.28 20 хв  09.48 16 г  56 хв 
Маріуполь 11.03 18 г  31 хв 

У розкладі поїзда 084ОШ Київ-Пас. — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031