У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

084ОШ Київ-Пас. — Маріуполь Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 084ОШ сполученням Київ-Пас. - Маріуполь відправляється зі станції Київ-Пас. о 16.32 і прибуває на станцію Маріуполь о 11.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 31 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 22 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Корсунь, Ім. Тараса Шевченка, Олександрія, Вільногірськ, Дніпро-Головний, Запоріжжя-1, Великий Токмак, Розівка, Хлібодарівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 16.32
Миронівка 17.47 2 хв  17.49 1 г  15 хв 
Корсунь 18.24 3 хв  18.27 1 г  52 хв 
Цвіткове 19.04 2 хв  19.06 2 г  32 хв 
Ім. Тараса Шевченка 19.39 27 хв  20.06 3 г  7 хв 
Знам'янка-Пас. 21.27 2 хв  21.29 4 г  55 хв 
Олександрія 22.09 2 хв  22.11 5 г  37 хв 
П'ятихатки-Пас. 23.28 16 хв  23.44 6 г  56 хв 
Вільногірськ 00.04 2 хв  00.06 7 г  32 хв 
Кам'янське-Пасажирське 00.45 2 хв  00.47 8 г  13 хв 
Дніпро-Головний 01.21 25 хв  01.46 8 г  49 хв 
Синельникове-1 02.38 2 хв  02.40 10 г  6 хв 
Запоріжжя-1 03.31 25 хв  03.56 10 г  59 хв 
Молочанськ 06.11 2 хв  06.13 13 г  39 хв 
Великий Токмак 06.25 2 хв  06.27 13 г  53 хв 
Комиш-Зоря 07.52 3 хв  07.55 15 г  20 хв 
Розівка 08.23 1 хв  08.24 15 г  51 хв 
Зачатівська 08.40 2 хв  08.42 16 г  8 хв 
Хлібодарівка 09.01 2 хв  09.03 16 г  29 хв 
Волноваха 09.28 20 хв  09.48 16 г  56 хв 
Маріуполь 11.03 18 г  31 хв 

У розкладі поїзда 084ОШ Київ-Пас. — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930