У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 084Д Маріуполь — Київ «Азов»


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Маріуполь - Київ номер 084Д відправляється зі станції Маріуполь о 17.50 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 10.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 17 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 18 хв. Маршрут поїзда 084Д Маріуполь - Київ пролягає по таким станціям як Волноваха, Комиш-Зоря, Великий Токмак, Федорівка, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Маріуполь 17.50
Волноваха 19.05 20 хв  19.25 1 г  15 хв 
Комиш-Зоря 20.43 2 хв  20.45 2 г  53 хв 
Великий Токмак 22.06 2 хв  22.08 4 г  16 хв 
Федорівка 22.51 20 хв  23.11 5 г  1 хв 
Запоріжжя-1 00.18 5 хв  00.23 6 г  28 хв 
Дніпро-Головний 02.13 20 хв  02.33 8 г  23 хв 
Кам'янське-Пасажирське 03.07 2 хв  03.09 9 г  17 хв 
Олександрія 05.29 2 хв  05.31 11 г  39 хв 
Знам'янка-Пас. 06.11 2 хв  06.13 12 г  21 хв 
Ім. Тараса Шевченка 07.26 3 хв  07.29 13 г  36 хв 
Київ-Пас. 10.07 16 г  17 хв 

У розкладі поїзда 084Д Маріуполь — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28