У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 084Д Маріуполь — Київ «Азов»


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Маріуполь - Київ номер 084Д відправляється зі станції Маріуполь о 17.45 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 10.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 26 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 20 хв. Маршрут поїзда 084Д Маріуполь - Київ пролягає по таким станціям як Волноваха, Комиш-Зоря, Великий Токмак, Федорівка, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Маріуполь 17.45
Волноваха 19.01 20 хв  19.21 1 г  16 хв 
Комиш-Зоря 20.35 2 хв  20.37 2 г  50 хв 
Великий Токмак 21.58 2 хв  22.00 4 г  13 хв 
Федорівка 22.51 20 хв  23.11 5 г  6 хв 
Запоріжжя-1 00.18 5 хв  00.23 6 г  33 хв 
Дніпро-Головний 02.13 20 хв  02.33 8 г  28 хв 
Кам'янське-Пасажирське 03.06 2 хв  03.08 9 г  21 хв 
Верхівцеве 03.37 2 хв  03.39 9 г  52 хв 
Олександрія 05.29 2 хв  05.31 11 г  44 хв 
Знам'янка-Пас. 06.11 2 хв  06.13 12 г  26 хв 
Ім. Тараса Шевченка 07.26 3 хв  07.29 13 г  41 хв 
Київ-Пас. 10.11 16 г  26 хв 

У розкладі поїзда 084Д Маріуполь — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930