У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

084ЛП Маріуполь — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 084ЛП сполученням Маріуполь - Київ-Пас. відправляється зі станції Маріуполь о 18.47 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 13.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 44 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 58 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Хлібодарівка, Розівка, Великий Токмак, Федорівка, Синельникове-1, Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Знам'янка-Пас., Цвіткове, Миронівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Маріуполь 18.47
Волноваха 20.07 20 хв  20.27 1 г  20 хв 
Хлібодарівка 20.51 2 хв  20.53 2 г  4 хв 
Зачатівська 21.13 1 хв  21.14 2 г  26 хв 
Розівка 21.32 1 хв  21.33 2 г  45 хв 
Комиш-Зоря 22.00 2 хв  22.02 3 г  13 хв 
Великий Токмак 23.40 2 хв  23.42 4 г  53 хв 
Молочанськ 23.57 2 хв  23.59 5 г  10 хв 
Федорівка 00.45 20 хв  01.05 5 г  58 хв 
Запоріжжя-1 02.09 5 хв  02.14 7 г  22 хв 
Синельникове-1 03.10 2 хв  03.12 8 г  23 хв 
Дніпро-Головний 04.03 23 хв  04.26 9 г  16 хв 
Кам'янське-Пасажирське 04.59 2 хв  05.01 10 г  12 хв 
Вільногірськ 05.43 2 хв  05.45 10 г  56 хв 
П'ятихатки-Пас. 06.09 2 хв  06.11 11 г  22 хв 
Олександрія 07.24 2 хв  07.26 12 г  37 хв 
Знам'янка-Пас. 08.04 3 хв  08.07 13 г  17 хв 
Ім. Тараса Шевченка 09.24 19 хв  09.43 14 г  37 хв 
Цвіткове 10.14 2 хв  10.16 15 г  27 хв 
Корсунь 10.48 2 хв  10.50 16 г  1 хв 
Миронівка 11.21 4 хв  11.25 16 г  34 хв 
Київ-Пас. 13.31 18 г  44 хв 

У розкладі поїзда 084ЛП Маріуполь — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031