У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 85 Львів — Покровськ


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Львів - Покровськ номер 85 відправляється зі станції Львів о 10.40 і прибуває на станцію Покровськ о 13.00 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 2 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 6 г 21 хв. Маршрут поїзда 85 Львів - Покровськ пролягає по таким станціям як Злочів, Підволочиськ, Вінниця, Біла Церква, Корсунь, Цвіткове, Знам'янка-Пас., П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 10.40
Красне 11.25 3 хв  11.28 45 хв 
Злочів 11.51 2 хв  11.53 1 г  11 хв 
Тернопіль-Пас. 12.50 7 хв  12.57 2 г  10 хв 
Підволочиськ 13.53 4 хв  13.57 3 г  13 хв 
Хмельницький 14.57 15 хв  15.12 4 г  17 хв 
Вінниця 17.20 5 хв  17.25 6 г  40 хв 
Козятин-1 18.21 23 хв  18.44 7 г  41 хв 
Біла Церква 20.33 2 хв  20.35 9 г  53 хв 
Миронівка 21.40 2 хв  21.42 11 г 
Корсунь 22.17 2 хв  22.19 11 г  37 хв 
Городище 22.39 2 хв  22.41 11 г  59 хв 
Цвіткове 22.57 2 хв  22.59 12 г  17 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.26 21 хв  23.47 12 г  46 хв 
Знам'янка-Пас. 01.13 5 хв  01.18 14 г  33 хв 
Олександрія 02.00 2 хв  02.02 15 г  20 хв 
П'ятихатки-Пас. 03.19 18 хв  03.37 16 г  39 хв 
Верхівцеве 04.12 2 хв  04.14 17 г  32 хв 
Кам'янське-Пасажирське 04.41 2 хв  04.43 18 г  1 хв 
Дніпро-Головний 05.18 4 г 22 хв  09.40 18 г  38 хв 
Покровськ 13.00 1 д  2 г  20 хв 

У розкладі поїзда 85 Львів — Покровськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728