У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 852 Бершадь — Гайворон


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Бершадь - Гайворон номер 852 відправляється зі станції Бершадь о 14.00 і прибуває на станцію Гайворон о 16.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 45 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 10 хв. Маршрут поїзда 852 Бершадь - Гайворон пролягає по таким станціям як Кириївка, Устя, Осіївка, Лугова, Жданова, Передбужжя.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бершадь 14.00
Кириївка 14.19 10 хв  14.29 19 хв 
Устя 14.46 15 хв  15.01 46 хв 
Осіївка 15.17 10 хв  15.27 1 г  17 хв 
Лугова 15.39 5 хв  15.44 1 г  39 хв 
Жданова 15.53 10 хв  16.03 1 г  53 хв 
Передбужжя 16.11 20 хв  16.31 2 г  11 хв 
Гайворон 16.45 2 г  45 хв 

У розкладі поїзда 852 Бершадь — Гайворон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031