У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 856Б Гомель — Сновськ


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Гомель - Сновськ номер 856Б відправляється зі станції Гомель-Пас. о 08.21 і прибуває на станцію Сновськ о 11.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 57 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 33 хв. Маршрут поїзда 856Б Гомель - Сновськ пролягає по таким станціям як Новобілицька, Терехівка, Деревини, Лукошко, Перепис, Хоробичі, Кузничі, Городня, Журавок, Камка, Снов.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гомель-Пас. 08.21
Новобілицька 08.32 2 хв  08.34 11 хв 
Терехівка 09.16 30 хв  09.46 55 хв 
Деревини 08.59 10 хв  09.09 38 хв 
Лукошко 09.16 4 хв  09.20 55 хв 
Перепис 09.26 5 хв  09.31 1 г  5 хв 
Хоробичі 09.35 35 хв  10.10 1 г  14 хв 
Кузничі 10.20 1 хв  10.21 1 г  59 хв 
Городня 10.35 3 хв  10.38 2 г  14 хв 
Журавок 10.46 1 хв  10.47 2 г  25 хв 
Камка 10.56 1 хв  10.57 2 г  35 хв 
Снов 11.08 1 хв  11.09 2 г  47 хв 
Сновськ 11.18 2 г  57 хв 

У розкладі поїзда 856Б Гомель-Пас. — Сновськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031