У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 086К Київ — Мінськ


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Мінськ номер 086К відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.09 і прибуває на станцію Мінськ-Пас. о 08.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 29 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 23 хв. Маршрут поїзда 086К Київ - Мінськ пролягає по таким станціям як Терюха, Гомель-Пас., Жлобин-Пас., Красний Берег, Бобруйськ, Осиповичі-1, Пуховичи.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.09
Терюха 03.08 39 хв  03.47 5 г  59 хв 
Гомель-Пас. 04.16 32 хв  04.48 7 г  7 хв 
Жлобин-Пас. 05.52 4 хв  05.56 8 г  43 хв 
Красний Берег 06.18 1 хв  06.19 9 г  9 хв 
Бобруйськ 06.50 3 хв  06.53 9 г  41 хв 
Осиповичі-1 07.24 2 хв  07.26 10 г  15 хв 
Пуховичи 07.54 2 хв  07.56 10 г  45 хв 
Мінськ-Пас. 08.38 11 г  29 хв 

У розкладі поїзда 086К Київ-Пас. — Мінськ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28