У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

086Ш Львів — Новоолексіївка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 086Ш сполученням Львів - Новоолексіївка відправляється зі станції Львів о 10.55 і прибуває на станцію Новоолексіївка о 11.20 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 25 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 39 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Злочів, Підволочиськ, Жмеринка-Пас., Козятин-1, Миронівка, Цвіткове, Фундукліївка, Олександрія, Верхівцеве, Дніпро-Головний, Запоріжжя-1, Якимівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 10.55
Красне 11.39 2 хв  11.41 44 хв 
Злочів 12.04 2 хв  12.06 1 г  9 хв 
Тернопіль-Пас. 13.03 7 хв  13.10 2 г  8 хв 
Підволочиськ 14.00 2 хв  14.02 3 г  5 хв 
Хмельницький 15.02 5 хв  15.07 4 г  7 хв 
Жмеринка-Пас. 16.32 22 хв  16.54 5 г  37 хв 
Вінниця 17.36 5 хв  17.41 6 г  41 хв 
Козятин-1 18.37 7 хв  18.44 7 г  42 хв 
Біла Церква 20.45 2 хв  20.47 9 г  50 хв 
Миронівка 21.56 2 хв  21.58 11 г  1 хв 
Корсунь 22.33 2 хв  22.35 11 г  38 хв 
Цвіткове 23.09 2 хв  23.11 12 г  14 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.40 15 хв  23.55 12 г  45 хв 
Фундукліївка 00.31 2 хв  00.33 13 г  36 хв 
Знам'янка-Пас. 01.22 18 хв  01.40 14 г  27 хв 
Олександрія 02.20 2 хв  02.22 15 г  25 хв 
П'ятихатки-Пас. 03.40 2 хв  03.42 16 г  45 хв 
Верхівцеве 04.14 2 хв  04.16 17 г  19 хв 
Кам'янське-Пасажирське 04.43 2 хв  04.45 17 г  48 хв 
Дніпро-Головний 05.22 25 хв  05.47 18 г  27 хв 
Синельникове-1 07.00 2 хв  07.02 20 г  5 хв 
Запоріжжя-1 08.00 5 хв  08.05 21 г  5 хв 
Мелітополь 09.48 20 хв  10.08 22 г  53 хв 
Якимівка 10.32 2 хв  10.34 23 г  37 хв 
Партизани 11.07 2 хв  11.09 1 д  12 хв 
Новоолексіївка 11.20 1 д  25 хв 

У розкладі поїзда 086Ш Львів — Новоолексіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31