У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 086Л Львів — Новоолексіївка


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Львів - Новоолексіївка номер 086Л відправляється зі станції Львів о 10.55 і прибуває на станцію Новоолексіївка о 11.05 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 32 хв. Маршрут поїзда 086Л Львів - Новоолексіївка пролягає по таким станціям як Злочів, Підволочиськ, Жмеринка-Пас., Козятин-1, Миронівка, Цвіткове, Знам'янка-Пас., П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Синельникове-1, Мелітополь, Партизани.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 10.55
Красне 11.39 2 хв  11.41 44 хв 
Злочів 12.04 2 хв  12.06 1 г  9 хв 
Тернопіль-Пас. 13.03 7 хв  13.10 2 г  8 хв 
Підволочиськ 14.00 2 хв  14.02 3 г  5 хв 
Хмельницький 15.02 5 хв  15.07 4 г  7 хв 
Жмеринка-Пас. 16.36 20 хв  16.56 5 г  41 хв 
Вінниця 17.38 5 хв  17.43 6 г  43 хв 
Козятин-1 18.43 2 хв  18.45 7 г  48 хв 
Біла Церква 20.45 2 хв  20.47 9 г  50 хв 
Миронівка 21.49 2 хв  21.51 10 г  54 хв 
Корсунь 22.23 2 хв  22.25 11 г  28 хв 
Цвіткове 23.00 2 хв  23.02 12 г  5 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.37 50 хв  00.27 12 г  42 хв 
Знам'янка-Пас. 01.47 5 хв  01.52 14 г  52 хв 
Олександрія 02.34 2 хв  02.36 15 г  39 хв 
П'ятихатки-Пас. 03.54 2 хв  03.56 16 г  59 хв 
Верхівцеве 04.28 2 хв  04.30 17 г  33 хв 
Кам'янське-Пасажирське 04.58 2 хв  05.00 18 г  3 хв 
Дніпро-Головний 05.37 20 хв  05.57 18 г  42 хв 
Синельникове-1 07.00 2 хв  07.02 20 г  5 хв 
Запоріжжя-1 07.54 5 хв  07.59 20 г  59 хв 
Мелітополь 09.46 5 хв  09.51 22 г  51 хв 
Якимівка 10.15 2 хв  10.17 23 г  20 хв 
Партизани 10.50 2 хв  10.52 23 г  55 хв 
Новоолексіївка 11.05 1 д  10 хв 

У розкладі поїзда 086Л Львів — Новоолексіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930