У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

086Ш Львів — Новоолексіївка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 086Ш сполученням Львів - Новоолексіївка відправляється зі станції Львів о 10.55 і прибуває на станцію Новоолексіївка о 11.35 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 40 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 22 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 21 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Злочів, Підволочиськ, Жмеринка-Пас., Козятин-1, Миронівка, Цвіткове, Фундукліївка, Олександрія, Верхівцеве, Дніпро-Головний, Запоріжжя-1, Якимівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 10.55
Красне 11.39 2 хв  11.41 44 хв 
Злочів 12.04 2 хв  12.06 1 г  9 хв 
Тернопіль-Пас. 13.03 7 хв  13.10 2 г  8 хв 
Підволочиськ 14.00 2 хв  14.02 3 г  5 хв 
Хмельницький 15.02 5 хв  15.07 4 г  7 хв 
Жмеринка-Пас. 16.32 22 хв  16.54 5 г  37 хв 
Вінниця 17.36 5 хв  17.41 6 г  41 хв 
Козятин-1 18.37 7 хв  18.44 7 г  42 хв 
Біла Церква 20.45 2 хв  20.47 9 г  50 хв 
Миронівка 21.56 2 хв  21.58 11 г  1 хв 
Корсунь 22.33 2 хв  22.35 11 г  38 хв 
Цвіткове 23.09 2 хв  23.11 12 г  14 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.40 15 хв  23.55 12 г  45 хв 
Фундукліївка 00.31 2 хв  00.33 13 г  36 хв 
Знам'янка-Пас. 01.22 18 хв  01.40 14 г  27 хв 
Олександрія 02.20 2 хв  02.22 15 г  25 хв 
П'ятихатки-Пас. 03.40 2 хв  03.42 16 г  45 хв 
Верхівцеве 04.14 2 хв  04.16 17 г  19 хв 
Кам'янське-Пасажирське 04.43 2 хв  04.45 17 г  48 хв 
Дніпро-Головний 05.22 25 хв  05.47 18 г  27 хв 
Синельникове-1 07.00 2 хв  07.02 20 г  5 хв 
Запоріжжя-1 08.00 5 хв  08.05 21 г  5 хв 
Мелітополь 10.19 2 хв  10.21 23 г  24 хв 
Якимівка 10.45 2 хв  10.47 23 г  50 хв 
Партизани 11.20 2 хв  11.22 1 д  25 хв 
Новоолексіївка 11.35 1 д  40 хв 

У розкладі поїзда 086Ш Львів — Новоолексіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031