У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

086Д Новоолексіївка — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 086Д сполученням Новоолексіївка - Львів відправляється зі станції Новоолексіївка о 12.10 і прибуває на станцію Львів о 13.00 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 50 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 22 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 44 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Якимівка, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Верхівцеве, Олександрія, Фундукліївка, Городище, Миронівка, Козятин-1, Жмеринка-Пас., Підволочиськ, Злочів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоолексіївка 12.10
Партизани 12.25 2 хв  12.27 15 хв 
Якимівка 13.16 2 хв  13.18 1 г  6 хв 
Мелітополь 13.47 25 хв  14.12 1 г  37 хв 
Запоріжжя-1 15.50 5 хв  15.55 3 г  40 хв 
Синельникове-1 16.50 2 хв  16.52 4 г  40 хв 
Дніпро-Головний 17.40 20 хв  18.00 5 г  30 хв 
Кам'янське-Пасажирське 18.37 2 хв  18.39 6 г  27 хв 
Верхівцеве 19.18 2 хв  19.20 7 г  8 хв 
П'ятихатки-Пас. 20.11 6 хв  20.17 8 г  1 хв 
Олександрія 21.50 2 хв  21.52 9 г  40 хв 
Знам'янка-Пас. 22.34 32 хв  23.06 10 г  24 хв 
Фундукліївка 23.56 2 хв  23.58 11 г  46 хв 
Ім. Тараса Шевченка 00.30 16 хв  00.46 12 г  20 хв 
Городище 01.29 2 хв  01.31 13 г  19 хв 
Корсунь 01.50 2 хв  01.52 13 г  40 хв 
Миронівка 02.23 2 хв  02.25 14 г  13 хв 
Біла Церква 03.18 2 хв  03.20 15 г  8 хв 
Козятин-1 05.02 2 хв  05.04 16 г  52 хв 
Вінниця 06.13 2 хв  06.15 18 г  3 хв 
Жмеринка-Пас. 07.09 20 хв  07.29 18 г  59 хв 
Хмельницький 08.53 3 хв  08.56 20 г  43 хв 
Підволочиськ 10.04 2 хв  10.06 21 г  54 хв 
Тернопіль-Пас. 10.51 5 хв  10.56 22 г  41 хв 
Злочів 11.51 2 хв  11.53 23 г  41 хв 
Красне 12.17 2 хв  12.19 1 д  7 хв 
Львів 13.00 1 д  50 хв 

У розкладі поїзда 086Д Новоолексіївка — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930