У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 086П Новоолексіївка — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Новоолексіївка - Львів номер 086П відправляється зі станції Новоолексіївка о 13.08 і прибуває на станцію Львів о 12.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 46 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 47 хв. Маршрут поїзда 086П Новоолексіївка - Львів пролягає по таким станціям як Якимівка, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Верхівцеве, Олександрія, Ім. Тараса Шевченка, Корсунь, Біла Церква, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Красне.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоолексіївка 13.08
Партизани 13.22 2 хв  13.24 14 хв 
Якимівка 14.09 2 хв  14.11 1 г  1 хв 
Мелітополь 14.33 5 хв  14.38 1 г  25 хв 
Запоріжжя-1 16.00 5 хв  16.05 2 г  52 хв 
Синельникове-1 16.59 2 хв  17.01 3 г  51 хв 
Дніпро-Головний 17.49 20 хв  18.09 4 г  41 хв 
Кам'янське-Пасажирське 18.45 2 хв  18.47 5 г  37 хв 
Верхівцеве 19.20 2 хв  19.22 6 г  12 хв 
П'ятихатки-Пас. 20.09 16 хв  20.25 7 г  1 хв 
Олександрія 21.50 2 хв  21.52 8 г  42 хв 
Знам'янка-Пас. 22.33 4 хв  22.37 9 г  25 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.50 34 хв  00.24 10 г  42 хв 
Цвіткове 00.50 2 хв  00.52 11 г  42 хв 
Корсунь 01.24 2 хв  01.26 12 г  16 хв 
Миронівка 01.58 2 хв  02.00 12 г  50 хв 
Біла Церква 02.53 2 хв  02.55 13 г  45 хв 
Козятин-1 04.41 2 хв  04.43 15 г  33 хв 
Вінниця 05.41 5 хв  05.46 16 г  33 хв 
Жмеринка-Пас. 06.31 20 хв  06.51 17 г  23 хв 
Хмельницький 08.27 19 хв  08.46 19 г  19 хв 
Підволочиськ 09.44 8 хв  09.52 20 г  36 хв 
Тернопіль-Пас. 10.41 5 хв  10.46 21 г  33 хв 
Злочів 11.43 2 хв  11.45 22 г  35 хв 
Красне 12.09 2 хв  12.11 23 г  1 хв 
Львів 12.54 23 г  46 хв 

У розкладі поїзда 086П Новоолексіївка — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031