У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

086Д Новоолексіївка — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 086Д сполученням Новоолексіївка - Львів відправляється зі станції Новоолексіївка о 15.40 і прибуває на станцію Львів о 15.40 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 0 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 12 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Якимівка, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Верхівцеве, Олександрія, Ім. Тараса Шевченка, Корсунь, Біла Церква, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Красне.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоолексіївка 15.40
Партизани 15.56 2 хв  15.58 16 хв 
Якимівка 16.42 2 хв  16.44 1 г  2 хв 
Мелітополь 17.05 2 хв  17.07 1 г  25 хв 
Запоріжжя-1 19.30 4 хв  19.34 3 г  50 хв 
Синельникове-1 20.25 2 хв  20.27 4 г  45 хв 
Дніпро-Головний 21.18 20 хв  21.38 5 г  38 хв 
Кам'янське-Пасажирське 22.11 2 хв  22.13 6 г  31 хв 
Верхівцеве 22.40 2 хв  22.42 7 г 
П'ятихатки-Пас. 23.18 2 хв  23.20 7 г  38 хв 
Олександрія 00.33 2 хв  00.35 8 г  53 хв 
Знам'янка-Пас. 01.17 3 хв  01.20 9 г  37 хв 
Ім. Тараса Шевченка 02.32 15 хв  02.47 10 г  52 хв 
Цвіткове 03.19 2 хв  03.21 11 г  39 хв 
Корсунь 03.52 2 хв  03.54 12 г  12 хв 
Миронівка 04.25 2 хв  04.27 12 г  45 хв 
Біла Церква 05.46 2 хв  05.48 14 г  6 хв 
Козятин-1 07.39 2 хв  07.41 15 г  59 хв 
Вінниця 08.50 26 хв  09.16 17 г  10 хв 
Жмеринка-Пас. 10.00 20 хв  10.20 18 г  20 хв 
Хмельницький 11.40 5 хв  11.45 20 г 
Підволочиськ 12.44 2 хв  12.46 21 г  4 хв 
Тернопіль-Пас. 13.30 5 хв  13.35 21 г  50 хв 
Злочів 14.28 2 хв  14.30 22 г  48 хв 
Красне 14.55 4 хв  14.59 23 г  15 хв 
Львів 15.40 1 д 

У розкладі поїзда 086Д Новоолексіївка — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031