У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

861Д Чоп — Кошице Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 861Д сполученням Чоп - Кошице відправляється зі станції Чоп о 11.35 і прибуває на станцію Кошице о 13.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 19 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Бієл, Прибеник, Сомотор, Борша, Чергов, Кузмиче, Сланець, Бохдановице, Нижня Мюсла, Кошице Предместя.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чоп 11.35
Чиєрна Над Тисою 11.46 15 хв  12.01 11 хв 
Бієл 12.04 1 хв  12.05 29 хв 
Добра 12.07 1 хв  12.08 32 хв 
Прибеник 12.11 1 хв  12.12 36 хв 
Велки Хорес 12.17 1 хв  12.18 42 хв 
Сомотор 12.27 1 хв  12.28 52 хв 
Стреда над Бодрогом 12.33 1 хв  12.34 58 хв 
Борша 12.37 1 хв  12.38 1 г  2 хв 
Словенске Нове Мєсто 12.42 1 хв  12.43 1 г  7 хв 
Чергов 12.47 1 хв  12.48 1 г  12 хв 
Михалани 12.53 2 хв  12.55 1 г  18 хв 
Кузмиче 13.03 2 хв  13.05 1 г  28 хв 
Кальша 13.11 1 хв  13.12 1 г  36 хв 
Сланець 13.17 1 хв  13.18 1 г  42 хв 
Русков 13.25 1 хв  13.26 1 г  50 хв 
Бохдановице 13.29 1 хв  13.30 1 г  54 хв 
Висна Мюсла 13.32 1 хв  13.33 1 г  57 хв 
Нижня Мюсла 13.36 1 хв  13.37 2 г  1 хв 
Красна Над Хорнадом 13.44 1 хв  13.45 2 г  9 хв 
Кошице Предместя 13.49 2 хв  13.51 2 г  14 хв 
Кошице 13.54 2 г  19 хв 

У розкладі поїзда 861Д Чоп — Кошице можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930