У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

861Д Чоп — Кошице Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 861Д сполученням Чоп - Кошице відправляється зі станції Чоп о 11.35 і прибуває на станцію Кошице о 13.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 19 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Бієл, Прибеник, Сомотор, Борша, Чергов, Кузмиче, Сланець, Бохдановице, Нижня Мюсла, Кошице Предместя.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чоп 11.35
Чиєрна Над Тисою 11.46 15 хв  12.01 11 хв 
Бієл 12.04 1 хв  12.05 29 хв 
Добра 12.07 1 хв  12.08 32 хв 
Прибеник 12.11 1 хв  12.12 36 хв 
Велки Хорес 12.17 1 хв  12.18 42 хв 
Сомотор 12.27 1 хв  12.28 52 хв 
Стреда над Бодрогом 12.33 1 хв  12.34 58 хв 
Борша 12.37 1 хв  12.38 1 г  2 хв 
Словенске Нове Мєсто 12.42 1 хв  12.43 1 г  7 хв 
Чергов 12.47 1 хв  12.48 1 г  12 хв 
Михалани 12.53 2 хв  12.55 1 г  18 хв 
Кузмиче 13.03 2 хв  13.05 1 г  28 хв 
Кальша 13.11 1 хв  13.12 1 г  36 хв 
Сланець 13.17 1 хв  13.18 1 г  42 хв 
Русков 13.25 1 хв  13.26 1 г  50 хв 
Бохдановице 13.29 1 хв  13.30 1 г  54 хв 
Висна Мюсла 13.32 1 хв  13.33 1 г  57 хв 
Нижня Мюсла 13.36 1 хв  13.37 2 г  1 хв 
Красна Над Хорнадом 13.44 1 хв  13.45 2 г  9 хв 
Кошице Предместя 13.49 2 хв  13.51 2 г  14 хв 
Кошице 13.54 2 г  19 хв 

У розкладі поїзда 861Д Чоп — Кошице можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930