У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 862Д Кошице — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Кошице - Київ номер 862Д відправляється зі станції Кошице о 15.10 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 10.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 1 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 13 хв. Маршрут поїзда 862Д Кошице - Київ пролягає по таким станціям як Нижня Мюсла, Русков, Кузмиче, Словенске Нове Мєсто, Сомотор, Добра, Чоп, Карпати, Лавочне, Стрий.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кошице 15.10
Кошице Предместя 15.12 1 хв  15.13 2 хв 
Красна Над Хорнадом 15.18 1 хв  15.19 8 хв 
Нижня Мюсла 15.25 1 хв  15.26 15 хв 
Висна Мюсла 15.29 1 хв  15.30 19 хв 
Бохдановице 15.32 1 хв  15.33 22 хв 
Русков 15.37 1 хв  15.38 27 хв 
Сланець 15.44 1 хв  15.45 34 хв 
Кальша 15.49 1 хв  15.50 39 хв 
Кузмиче 15.55 1 хв  15.56 45 хв 
Михалани 16.02 2 хв  16.04 52 хв 
Чергов 16.09 1 хв  16.10 59 хв 
Словенске Нове Мєсто 16.15 1 хв  16.16 1 г  5 хв 
Борша 16.19 1 хв  16.20 1 г  9 хв 
Стреда над Бодрогом 16.23 1 хв  16.24 1 г  13 хв 
Сомотор 16.27 1 хв  16.28 1 г  17 хв 
Велки Хорес 16.34 1 хв  16.35 1 г  24 хв 
Прибеник 16.40 1 хв  16.41 1 г  30 хв 
Добра 16.43 1 хв  16.44 1 г  33 хв 
Бієл 16.46 1 хв  16.47 1 г  36 хв 
Чиєрна Над Тисою 16.52 15 хв  17.07 1 г  42 хв 
Чоп 18.47 2 г 9 хв  20.56 3 г  37 хв 
Батьово 21.18 2 хв  21.20 6 г  8 хв 
Мукачево 21.55 5 хв  22.00 6 г  45 хв 
Карпати 22.17 1 хв  22.18 7 г  7 хв 
Свалява 22.30 3 хв  22.33 7 г  20 хв 
Воловець 23.06 8 хв  23.14 7 г  56 хв 
Лавочне 23.48 9 хв  23.57 8 г  38 хв 
Славське 00.10 2 хв  00.12 9 г 
Сколе 00.40 2 хв  00.42 9 г  30 хв 
Стрий 01.15 2 хв  01.17 10 г  5 хв 
Львів 02.20 53 хв  03.13 11 г  10 хв 
Бердичів 08.09 2 хв  08.11 16 г  59 хв 
Київ-Пас. 10.11 19 г  1 хв 

У розкладі поїзда 862Д Кошице — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28