У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 862Д Кошице — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Кошице - Київ номер 862Д відправляється зі станції Кошице о 15.10 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 10.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 1 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 13 хв. Маршрут поїзда 862Д Кошице - Київ пролягає по таким станціям як Нижня Мюсла, Русков, Кузмиче, Словенске Нове Мєсто, Сомотор, Добра, Чоп, Карпати, Лавочне, Стрий.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кошице 15.10
Кошице Предместя 15.12 1 хв  15.13 2 хв 
Красна Над Хорнадом 15.18 1 хв  15.19 8 хв 
Нижня Мюсла 15.25 1 хв  15.26 15 хв 
Висна Мюсла 15.29 1 хв  15.30 19 хв 
Бохдановице 15.32 1 хв  15.33 22 хв 
Русков 15.37 1 хв  15.38 27 хв 
Сланець 15.44 1 хв  15.45 34 хв 
Кальша 15.49 1 хв  15.50 39 хв 
Кузмиче 15.55 1 хв  15.56 45 хв 
Михалани 16.02 2 хв  16.04 52 хв 
Чергов 16.09 1 хв  16.10 59 хв 
Словенске Нове Мєсто 16.15 1 хв  16.16 1 г  5 хв 
Борша 16.19 1 хв  16.20 1 г  9 хв 
Стреда над Бодрогом 16.23 1 хв  16.24 1 г  13 хв 
Сомотор 16.27 1 хв  16.28 1 г  17 хв 
Велки Хорес 16.34 1 хв  16.35 1 г  24 хв 
Прибеник 16.40 1 хв  16.41 1 г  30 хв 
Добра 16.43 1 хв  16.44 1 г  33 хв 
Бієл 16.46 1 хв  16.47 1 г  36 хв 
Чієрна Над Тисою 16.52 15 хв  17.07 1 г  42 хв 
Чоп 18.47 2 г 9 хв  20.56 3 г  37 хв 
Батьово 21.18 2 хв  21.20 6 г  8 хв 
Мукачево 21.55 5 хв  22.00 6 г  45 хв 
Карпати 22.17 1 хв  22.18 7 г  7 хв 
Свалява 22.30 3 хв  22.33 7 г  20 хв 
Воловець 23.06 8 хв  23.14 7 г  56 хв 
Лавочне 23.48 9 хв  23.57 8 г  38 хв 
Славське 00.10 2 хв  00.12 9 г 
Сколе 00.40 2 хв  00.42 9 г  30 хв 
Стрий 01.15 2 хв  01.17 10 г  5 хв 
Львів 02.20 53 хв  03.13 11 г  10 хв 
Бердичів 08.09 2 хв  08.11 16 г  59 хв 
Київ-Пас. 10.11 19 г  1 хв 

У розкладі поїзда 862Д Кошице — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930