У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 867 Київ — Гречани


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Гречани номер 867 відправляється зі станції Київ-Пас. о 14.59 і прибуває на станцію Гречани о 23.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 15 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 58 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 30 хв. Маршрут поїзда 867 Київ - Гречани пролягає по таким станціям як Фастів-1, Кордишівка, Калинівка-1, Вінниця, Гнівань, Жмеринка-Подільська, Васютинці, Деражня, Копистин.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 14.59
Караваєві Дачі 15.05 1 хв  15.06 6 хв 
Київ-Волинський 15.10 1 хв  15.11 11 хв 
Вишневе 15.18 1 хв  15.19 19 хв 
Боярка 15.28 1 хв  15.29 29 хв 
Васильків-1 15.43 1 хв  15.44 44 хв 
Фастів-1 16.10 2 хв  16.12 1 г  11 хв 
Кожанка 16.29 1 хв  16.30 1 г  30 хв 
Попільня 16.45 1 хв  16.46 1 г  46 хв 
Брівки 17.02 1 хв  17.03 2 г  3 хв 
Чорнорудка 17.17 1 хв  17.18 2 г  18 хв 
Козятин-1 17.40 2 хв  17.42 2 г  41 хв 
Кордишівка 17.55 1 хв  17.56 2 г  56 хв 
Миколаївка 18.02 1 хв  18.03 3 г  3 хв 
Голендри 18.08 1 хв  18.09 3 г  9 хв 
Черепашинці 18.16 1 хв  18.17 3 г  17 хв 
Гулівці 18.23 1 хв  18.24 3 г  24 хв 
Варшиця 18.28 1 хв  18.29 3 г  29 хв 
Калинівка-1 18.34 1 хв  18.35 3 г  35 хв 
Сальницький 18.40 1 хв  18.41 3 г  41 хв 
Сосонка 18.45 2 хв  18.47 3 г  46 хв 
Десенка 18.52 1 хв  18.53 3 г  53 хв 
Стадниця 18.58 1 хв  18.59 3 г  59 хв 
Вінниця-Вантажна 19.01 1 хв  19.02 4 г  2 хв 
Вінниця 19.08 5 хв  19.13 4 г  9 хв 
Порпурівський 19.19 1 хв  19.20 4 г  20 хв 
Тюшки 19.25 1 хв  19.26 4 г  26 хв 
Веселка 19.29 1 хв  19.30 4 г  30 хв 
Яришівка 19.33 1 хв  19.34 4 г  34 хв 
Селищанський 19.39 1 хв  19.40 4 г  40 хв 
Гнівань 19.44 1 хв  19.45 4 г  45 хв 
Могилівка 19.50 1 хв  19.51 4 г  51 хв 
Козачівка 19.58 1 хв  19.59 4 г  59 хв 
Браїлів 20.03 1 хв  20.04 5 г  4 хв 
Тартак 20.06 1 хв  20.07 5 г  7 хв 
Жмеринка-Пас. 20.18 12 хв  20.30 5 г  19 хв 
Жмеринка-Подільська 20.41 1 хв  20.42 5 г  42 хв 
Межирів 20.49 1 хв  20.50 5 г  50 хв 
Лопатинці 20.53 1 хв  20.54 5 г  54 хв 
Дубки 20.57 1 хв  20.58 5 г  58 хв 
Сербинівці 21.03 1 хв  21.04 6 г  4 хв 
Стодульці 21.09 1 хв  21.10 6 г  10 хв 
Васютинці 21.15 1 хв  21.16 6 г  16 хв 
Радівці 21.23 1 хв  21.24 6 г  24 хв 
Комарівці 21.28 1 хв  21.29 6 г  29 хв 
Кориченці 21.35 1 хв  21.36 6 г  36 хв 
Нова Гута 21.40 1 хв  21.41 6 г  41 хв 
Волоське 21.45 1 хв  21.46 6 г  46 хв 
Деражня 21.55 11 хв  22.06 6 г  56 хв 
Літки 22.12 1 хв  22.13 7 г  13 хв 
Коржівці 22.19 1 хв  22.20 7 г  20 хв 
Масивці 22.25 1 хв  22.26 7 г  26 хв 
Верхня Ділянка 22.30 1 хв  22.31 7 г  31 хв 
Богданівці 22.37 1 хв  22.38 7 г  38 хв 
Копистин 22.41 1 хв  22.42 7 г  42 хв 
Ракове 22.47 1 хв  22.48 7 г  48 хв 
Хмельницький 22.53 5 хв  22.58 7 г  54 хв 
Кам'янецький Переїзд 23.03 1 хв  23.04 8 г  4 хв 
Речовий ринок 23.07 1 хв  23.08 8 г  8 хв 
Гречани 23.14 8 г  15 хв 

У розкладі поїзда 867 Київ-Пас. — Гречани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031