У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 867 Київ — Гречани


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Гречани номер 867 відправляється зі станції Київ-Пас. о 15.17 і прибуває на станцію Гречани о 23.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 37 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 57 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 48 хв. Маршрут поїзда 867 Київ - Гречани пролягає по таким станціям як Васильків-1, Чорнорудка, Черепашинці, Десенка, Тюшки, Могилівка, Жмеринка-Подільська, Стодульці, Нова Гута, Масивці, Хмельницький.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 15.17
Караваєві Дачі 15.23 1 хв  15.24 6 хв 
Київ-Волинський 15.28 1 хв  15.29 11 хв 
Вишневе 15.36 1 хв  15.37 19 хв 
Боярка 15.46 1 хв  15.47 29 хв 
Васильків-1 16.01 1 хв  16.02 44 хв 
Фастів-1 16.28 2 хв  16.30 1 г  11 хв 
Кожанка 16.50 1 хв  16.51 1 г  33 хв 
Попільня 17.08 1 хв  17.09 1 г  51 хв 
Брівки 17.25 1 хв  17.26 2 г  8 хв 
Чорнорудка 17.40 1 хв  17.41 2 г  23 хв 
Козятин-1 18.03 7 хв  18.10 2 г  46 хв 
Кордишівка 18.23 1 хв  18.24 3 г  6 хв 
Миколаївка 18.30 1 хв  18.31 3 г  13 хв 
Голендри 18.36 1 хв  18.37 3 г  19 хв 
Черепашинці 18.44 1 хв  18.45 3 г  27 хв 
Гулівці 18.51 1 хв  18.52 3 г  34 хв 
Варшиця 18.56 1 хв  18.57 3 г  39 хв 
Калинівка-1 19.02 1 хв  19.03 3 г  45 хв 
Сальницький 19.08 1 хв  19.09 3 г  51 хв 
Десенка 19.19 1 хв  19.20 4 г  2 хв 
Стадниця 19.25 1 хв  19.26 4 г  8 хв 
Вінниця-Вантажна 19.28 1 хв  19.29 4 г  11 хв 
Вінниця 19.35 5 хв  19.40 4 г  18 хв 
Порпурівський 19.46 1 хв  19.47 4 г  29 хв 
Тюшки 19.52 1 хв  19.53 4 г  35 хв 
Веселка 19.56 1 хв  19.57 4 г  39 хв 
Яришівка 20.00 1 хв  20.01 4 г  43 хв 
Селищанський 20.06 1 хв  20.07 4 г  49 хв 
Гнівань 20.11 1 хв  20.12 4 г  54 хв 
Могилівка 20.17 1 хв  20.18 5 г 
Козачівка 20.25 1 хв  20.26 5 г  8 хв 
Браїлів 20.30 1 хв  20.31 5 г  13 хв 
Тартак 20.33 1 хв  20.34 5 г  16 хв 
Жмеринка-Пас. 20.45 37 хв  21.22 5 г  28 хв 
Жмеринка-Подільська 21.33 1 хв  21.34 6 г  16 хв 
Межирів 21.41 1 хв  21.42 6 г  24 хв 
Лопатинці 21.45 1 хв  21.46 6 г  28 хв 
Дубки 21.49 1 хв  21.50 6 г  32 хв 
Сербинівці 21.55 1 хв  21.56 6 г  38 хв 
Стодульці 22.01 1 хв  22.02 6 г  44 хв 
Васютинці 22.07 1 хв  22.08 6 г  50 хв 
Радівці 22.15 1 хв  22.16 6 г  58 хв 
Комарівці 22.20 1 хв  22.21 7 г  3 хв 
Кориченці 22.27 1 хв  22.28 7 г  10 хв 
Нова Гута 22.32 1 хв  22.33 7 г  15 хв 
Волоське 22.37 1 хв  22.38 7 г  20 хв 
Деражня 22.46 1 хв  22.47 7 г  29 хв 
Літки 22.52 1 хв  22.53 7 г  35 хв 
Коржівці 22.59 1 хв  23.00 7 г  42 хв 
Масивці 23.05 1 хв  23.06 7 г  48 хв 
Верхня Ділянка 23.10 1 хв  23.11 7 г  53 хв 
Богданівці 23.17 1 хв  23.18 8 г 
Копистин 23.21 1 хв  23.22 8 г  4 хв 
Ракове 23.27 1 хв  23.28 8 г  10 хв 
Хмельницький 23.33 5 хв  23.38 8 г  16 хв 
Кам'янецький Переїзд 23.43 1 хв  23.44 8 г  26 хв 
Речовий ринок 23.47 1 хв  23.48 8 г  30 хв 
Гречани 23.54 8 г  37 хв 

У розкладі поїзда 867 Київ-Пас. — Гречани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031