У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 868 Гречани — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Гречани - Київ номер 868 відправляється зі станції Гречани о 04.25 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 12.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 44 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 47 хв. Маршрут поїзда 868 Гречани - Київ пролягає по таким станціям як Ракове, Масивці, Волоське, Радівці, Сербинівці, Жмеринка-Подільська, Тюшки, Гулівці, Брівки, Васильків-1, Караваєві Дачі.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гречани 04.25
Речовий ринок 04.31 2 хв  04.33 6 хв 
Кам'янецький Переїзд 04.36 2 хв  04.38 11 хв 
Хмельницький 04.44 5 хв  04.49 19 хв 
Ракове 04.53 1 хв  04.54 28 хв 
Копистин 04.59 1 хв  05.00 34 хв 
Богданівці 05.03 1 хв  05.04 38 хв 
Верхня Ділянка 05.09 1 хв  05.10 44 хв 
Масивці 05.14 1 хв  05.15 49 хв 
Коржівці 05.19 1 хв  05.20 54 хв 
Літки 05.26 1 хв  05.27 1 г  1 хв 
Деражня 05.32 1 хв  05.33 1 г  7 хв 
Волоське 05.41 1 хв  05.42 1 г  16 хв 
Нова Гута 05.46 1 хв  05.47 1 г  21 хв 
Кориченці 05.52 1 хв  05.53 1 г  27 хв 
Комарівці 05.59 1 хв  06.00 1 г  34 хв 
Радівці 06.04 1 хв  06.05 1 г  39 хв 
Гришки 06.09 1 хв  06.10 1 г  44 хв 
Васютинці 06.14 1 хв  06.15 1 г  49 хв 
Стодульці 06.19 1 хв  06.20 1 г  54 хв 
Сербинівці 06.25 1 хв  06.26 2 г 
Дубки 06.30 1 хв  06.31 2 г  5 хв 
Лопатинці 06.35 1 хв  06.36 2 г  10 хв 
Межирів 06.40 1 хв  06.41 2 г  15 хв 
Жмеринка-Подільська 06.49 1 хв  06.50 2 г  24 хв 
Жмеринка-Пас. 07.01 34 хв  07.35 2 г  36 хв 
Браїлів 07.48 1 хв  07.49 3 г  23 хв 
Гнівань 08.01 1 хв  08.02 3 г  36 хв 
Тюшки 08.14 1 хв  08.15 3 г  49 хв 
Вінниця 08.27 5 хв  08.32 4 г  2 хв 
Вінниця-Вантажна 08.38 1 хв  08.39 4 г  13 хв 
Калинівка-1 08.55 1 хв  08.56 4 г  30 хв 
Гулівці 09.02 1 хв  09.03 4 г  37 хв 
Голендри 09.15 1 хв  09.16 4 г  50 хв 
Козятин-1 09.35 2 хв  09.37 5 г  10 хв 
Чорнорудка 09.59 1 хв  10.00 5 г  34 хв 
Брівки 10.14 11 хв  10.25 5 г  49 хв 
Попільня 10.43 1 хв  10.44 6 г  18 хв 
Кожанка 11.00 1 хв  11.01 6 г  35 хв 
Фастів-1 11.18 10 хв  11.28 6 г  53 хв 
Васильків-1 11.55 1 хв  11.56 7 г  30 хв 
Боярка 12.08 1 хв  12.09 7 г  43 хв 
Вишневе 12.18 1 хв  12.19 7 г  53 хв 
Київ-Волинський 12.25 1 хв  12.26 8 г 
Караваєві Дачі 12.28 1 хв  12.29 8 г  3 хв 
Київ-Пас. 12.35 8 г  10 хв 

У розкладі поїзда 868 Гречани — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031