У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 868 Гречани — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Гречани - Київ номер 868 відправляється зі станції Гречани о 04.02 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 12.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 19 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 44 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 49 хв. Маршрут поїзда 868 Гречани - Київ пролягає по таким станціям як Ракове, Масивці, Волоське, Радівці, Сербинівці, Жмеринка-Подільська, Тюшки, Гулівці, Брівки, Васильків-1, Караваєві Дачі.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гречани 04.02
Речовий ринок 04.08 2 хв  04.10 6 хв 
Кам'янецький Переїзд 04.13 2 хв  04.15 11 хв 
Хмельницький 04.21 15 хв  04.36 19 хв 
Ракове 04.40 1 хв  04.41 38 хв 
Копистин 04.46 1 хв  04.47 44 хв 
Богданівці 04.50 1 хв  04.51 48 хв 
Верхня Ділянка 04.56 1 хв  04.57 54 хв 
Масивці 05.01 1 хв  05.02 59 хв 
Коржівці 05.06 1 хв  05.07 1 г  4 хв 
Літки 05.13 1 хв  05.14 1 г  11 хв 
Деражня 05.19 1 хв  05.20 1 г  17 хв 
Волоське 05.28 1 хв  05.29 1 г  26 хв 
Нова Гута 05.33 1 хв  05.34 1 г  31 хв 
Кориченці 05.39 1 хв  05.40 1 г  37 хв 
Комарівці 05.46 1 хв  05.47 1 г  44 хв 
Радівці 05.51 1 хв  05.52 1 г  49 хв 
Гришки 05.56 1 хв  05.57 1 г  54 хв 
Васютинці 06.01 1 хв  06.02 1 г  59 хв 
Стодульці 06.06 1 хв  06.07 2 г  4 хв 
Сербинівці 06.12 1 хв  06.13 2 г  10 хв 
Дубки 06.17 1 хв  06.18 2 г  15 хв 
Лопатинці 06.22 1 хв  06.23 2 г  20 хв 
Межирів 06.27 1 хв  06.28 2 г  25 хв 
Жмеринка-Подільська 06.36 1 хв  06.37 2 г  34 хв 
Жмеринка-Пас. 06.48 28 хв  07.16 2 г  46 хв 
Браїлів 07.29 1 хв  07.30 3 г  27 хв 
Гнівань 07.42 1 хв  07.43 3 г  40 хв 
Тюшки 07.54 1 хв  07.55 3 г  52 хв 
Вінниця 08.05 4 хв  08.09 4 г  3 хв 
Вінниця-Вантажна 08.15 1 хв  08.16 4 г  13 хв 
Калинівка-1 08.31 1 хв  08.32 4 г  29 хв 
Гулівці 08.41 1 хв  08.42 4 г  39 хв 
Голендри 08.55 10 хв  09.05 4 г  53 хв 
Козятин-1 09.26 2 хв  09.28 5 г  24 хв 
Чорнорудка 09.49 1 хв  09.50 5 г  47 хв 
Брівки 10.03 1 хв  10.04 6 г  1 хв 
Попільня 10.21 1 хв  10.22 6 г  19 хв 
Кожанка 10.39 1 хв  10.40 6 г  37 хв 
Фастів-1 11.00 10 хв  11.10 6 г  58 хв 
Васильків-1 11.39 1 хв  11.40 7 г  37 хв 
Боярка 11.53 1 хв  11.54 7 г  51 хв 
Вишневе 12.02 1 хв  12.03 8 г 
Київ-Волинський 12.09 1 хв  12.10 8 г  7 хв 
Караваєві Дачі 12.14 1 хв  12.15 8 г  12 хв 
Київ-Пас. 12.21 8 г  19 хв 

У розкладі поїзда 868 Гречани — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031