У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 870 Шепетівка — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд Шепетівка - Київ номер 870 відправляється зі станції Шепетівка о 03.35 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 16 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 40 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 14 хв. Маршрут поїзда 870 Шепетівка - Київ пролягає по таким станціям як Новичі, Понінка, Печанівка, Чуднів-Волинський, Демчин, Іванківці, Залізничне, Попільня, Васильків-1, Караваєві Дачі.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 03.35
Судилків 03.43 1 хв  03.44 8 хв 
Ватутіне 03.49 1 хв  03.50 14 хв 
Хролин 03.55 1 хв  03.56 20 хв 
Новичі 04.02 1 хв  04.03 27 хв 
Поляни 04.06 1 хв  04.07 31 хв 
Ганнусине 04.10 1 хв  04.11 35 хв 
Полонне 04.18 1 хв  04.19 43 хв 
Понінка 04.23 1 хв  04.24 48 хв 
Блидні 04.30 1 хв  04.31 55 хв 
Миропіль 04.37 1 хв  04.38 1 г  2 хв 
Колодяжний 04.43 1 хв  04.44 1 г  8 хв 
Печанівка 04.49 1 хв  04.50 1 г  14 хв 
Гордіївка 04.55 1 хв  04.56 1 г  20 хв 
Разіне 05.02 1 хв  05.03 1 г  27 хв 
Довбище 05.10 1 хв  05.11 1 г  35 хв 
Чуднів-Волинський 05.17 1 хв  05.18 1 г  42 хв 
Вакуленчук 05.25 1 хв  05.26 1 г  50 хв 
Михайленки 05.30 1 хв  05.31 1 г  55 хв 
Рачки 05.36 1 хв  05.37 2 г  1 хв 
Демчин 05.41 1 хв  05.42 2 г  6 хв 
Мирославка 05.46 1 хв  05.47 2 г  11 хв 
Райки 05.51 1 хв  05.52 2 г  16 хв 
Бердичів 06.01 2 хв  06.03 2 г  26 хв 
Іванківці 06.08 1 хв  06.09 2 г  33 хв 
Глухівці 06.16 1 хв  06.17 2 г  41 хв 
Каолінова 06.20 1 хв  06.21 2 г  45 хв 
Козятин-2 06.26 1 хв  06.27 2 г  51 хв 
Залізничне 06.29 1 хв  06.30 2 г  54 хв 
Козятин-1 06.38 19 хв  06.57 3 г  3 хв 
Чорнорудка 07.19 1 хв  07.20 3 г  44 хв 
Брівки 07.33 1 хв  07.34 3 г  58 хв 
Попільня 07.50 1 хв  07.51 4 г  15 хв 
Кожанка 08.06 1 хв  08.07 4 г  31 хв 
Фастів-1 08.25 16 хв  08.41 4 г  50 хв 
Мотовилівка 08.59 1 хв  09.00 5 г  24 хв 
Васильків-1 09.09 1 хв  09.10 5 г  34 хв 
Боярка 09.23 1 хв  09.24 5 г  48 хв 
Вишневе 09.32 1 хв  09.33 5 г  57 хв 
Київ-Волинський 09.39 1 хв  09.40 6 г  4 хв 
Караваєві Дачі 09.44 1 хв  09.45 6 г  9 хв 
Київ-Пас. 09.51 6 г  16 хв 

У розкладі поїзда 870 Шепетівка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031