У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

088Л Ковель — Новоолексіївка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 088Л сполученням Ковель - Новоолексіївка відправляється зі станції Ковель о 10.14 і прибуває на станцію Новоолексіївка о 10.17 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 3 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 35 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Луцьк, Здолбунів-Пас., Славута-1, Печанівка, Козятин-1, Корсунь, Фундукліївка, П'ятихатки-Пас., Дніпро-Головний, Мелітополь.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 10.14
Рожище 11.13 2 хв  11.15 59 хв 
Ківерці 11.32 22 хв  11.54 1 г  18 хв 
Луцьк 12.10 23 хв  12.33 1 г  56 хв 
Ківерці 12.50 1 хв  12.51 2 г  36 хв 
Рівне 13.42 7 хв  13.49 3 г  28 хв 
Здолбунів-Пас. 14.03 12 хв  14.15 3 г  49 хв 
Острог 14.40 2 хв  14.42 4 г  26 хв 
Кривин 14.59 2 хв  15.01 4 г  45 хв 
Славута-1 15.15 2 хв  15.17 5 г  1 хв 
Шепетівка 15.40 2 хв  15.42 5 г  26 хв 
Полонне 16.15 2 хв  16.17 6 г  1 хв 
Печанівка 16.44 2 хв  16.46 6 г  30 хв 
Чуднів-Волинський 17.09 2 хв  17.11 6 г  55 хв 
Бердичів 17.41 2 хв  17.43 7 г  27 хв 
Козятин-1 18.10 26 хв  18.36 7 г  56 хв 
Біла Церква 20.31 2 хв  20.33 10 г  17 хв 
Миронівка 21.29 2 хв  21.31 11 г  15 хв 
Корсунь 22.06 2 хв  22.08 11 г  52 хв 
Городище 22.30 11 хв  22.41 12 г  16 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.23 15 хв  23.38 13 г  9 хв 
Фундукліївка 00.14 2 хв  00.16 14 г 
Знам'янка-Пас. 01.04 2 хв  01.06 14 г  50 хв 
Олександрія 01.46 2 хв  01.48 15 г  32 хв 
П'ятихатки-Пас. 03.04 2 хв  03.06 16 г  50 хв 
Верхівцеве 03.37 2 хв  03.39 17 г  23 хв 
Кам'янське-Пасажирське 04.05 2 хв  04.07 17 г  51 хв 
Дніпро-Головний 04.41 31 хв  05.12 18 г  27 хв 
Синельникове-1 06.10 2 хв  06.12 19 г  56 хв 
Запоріжжя-1 07.05 5 хв  07.10 20 г  51 хв 
Мелітополь 08.47 20 хв  09.07 22 г  33 хв 
Якимівка 09.30 2 хв  09.32 23 г  16 хв 
Партизани 10.04 2 хв  10.06 23 г  50 хв 
Новоолексіївка 10.17 1 д  3 хв 

У розкладі поїзда 088Л Ковель — Новоолексіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031