У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 088Л Ковель — Новоолексіївка


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Ковель - Новоолексіївка номер 088Л відправляється зі станції Ковель о 10.14 і прибуває на станцію Новоолексіївка о 11.05 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 51 хв. Маршрут поїзда 088Л Ковель - Новоолексіївка пролягає по таким станціям як Луцьк, Здолбунів-Пас., Славута-1, Печанівка, Козятин-1, Корсунь, Знам'янка-Пас., Верхівцеве, Синельникове-1, Якимівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 10.14
Рожище 11.13 2 хв  11.15 59 хв 
Ківерці 11.32 22 хв  11.54 1 г  18 хв 
Луцьк 12.10 23 хв  12.33 1 г  56 хв 
Ківерці 12.49 2 хв  12.51 2 г  35 хв 
Рівне 13.42 7 хв  13.49 3 г  28 хв 
Здолбунів-Пас. 14.03 12 хв  14.15 3 г  49 хв 
Острог 14.40 2 хв  14.42 4 г  26 хв 
Кривин 14.59 2 хв  15.01 4 г  45 хв 
Славута-1 15.15 2 хв  15.17 5 г  1 хв 
Шепетівка 15.40 2 хв  15.42 5 г  26 хв 
Полонне 16.15 2 хв  16.17 6 г  1 хв 
Печанівка 16.44 2 хв  16.46 6 г  30 хв 
Чуднів-Волинський 17.09 2 хв  17.11 6 г  55 хв 
Бердичів 17.41 2 хв  17.43 7 г  27 хв 
Козятин-1 18.10 20 хв  18.30 7 г  56 хв 
Біла Церква 20.31 2 хв  20.33 10 г  17 хв 
Миронівка 21.29 2 хв  21.31 11 г  15 хв 
Корсунь 22.03 2 хв  22.05 11 г  49 хв 
Цвіткове 22.42 2 хв  22.44 12 г  28 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.17 1 г 10 хв  00.27 13 г  3 хв 
Знам'янка-Пас. 01.47 5 хв  01.52 15 г  33 хв 
Олександрія 02.34 2 хв  02.36 16 г  20 хв 
П'ятихатки-Пас. 03.54 2 хв  03.56 17 г  40 хв 
Верхівцеве 04.28 2 хв  04.30 18 г  14 хв 
Кам'янське-Пасажирське 04.58 2 хв  05.00 18 г  44 хв 
Дніпро-Головний 05.37 20 хв  05.57 19 г  23 хв 
Синельникове-1 07.00 2 хв  07.02 20 г  46 хв 
Запоріжжя-1 07.54 5 хв  07.59 21 г  40 хв 
Мелітополь 09.46 5 хв  09.51 23 г  32 хв 
Якимівка 10.15 2 хв  10.17 1 д  1 хв 
Партизани 10.50 2 хв  10.52 1 д  36 хв 
Новоолексіївка 11.05 1 д  51 хв 

У розкладі поїзда 088Л Ковель — Новоолексіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031