У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

088П Новоолексіївка — Ковель Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 088П сполученням Новоолексіївка - Ковель відправляється зі станції Новоолексіївка о 12.24 і прибуває на станцію Ковель о 13.36 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 12 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 51 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Мелітополь, Дніпро-Головний, П'ятихатки-Пас., Фундукліївка, Корсунь, Козятин-1, Печанівка, Славута-1, Здолбунів-Пас., Луцьк.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоолексіївка 12.24
Партизани 12.39 2 хв  12.41 15 хв 
Якимівка 13.28 2 хв  13.30 1 г  4 хв 
Мелітополь 13.55 25 хв  14.20 1 г  31 хв 
Запоріжжя-1 15.58 5 хв  16.03 3 г  34 хв 
Синельникове-1 17.00 2 хв  17.02 4 г  36 хв 
Дніпро-Головний 17.50 20 хв  18.10 5 г  26 хв 
Кам'янське-Пасажирське 18.49 2 хв  18.51 6 г  25 хв 
Верхівцеве 19.30 2 хв  19.32 7 г  6 хв 
П'ятихатки-Пас. 20.27 22 хв  20.49 8 г  3 хв 
Олександрія 22.05 2 хв  22.07 9 г  41 хв 
Знам'янка-Пас. 22.57 9 хв  23.06 10 г  33 хв 
Фундукліївка 23.55 2 хв  23.57 11 г  31 хв 
Ім. Тараса Шевченка 00.29 17 хв  00.46 12 г  5 хв 
Городище 01.29 2 хв  01.31 13 г  5 хв 
Корсунь 01.50 2 хв  01.52 13 г  26 хв 
Миронівка 02.23 2 хв  02.25 13 г  59 хв 
Біла Церква 03.18 2 хв  03.20 14 г  54 хв 
Козятин-1 05.03 22 хв  05.25 16 г  39 хв 
Бердичів 05.51 2 хв  05.53 17 г  27 хв 
Чуднів-Волинський 06.21 2 хв  06.23 17 г  57 хв 
Печанівка 06.42 2 хв  06.44 18 г  18 хв 
Полонне 07.03 2 хв  07.05 18 г  39 хв 
Шепетівка 07.40 2 хв  07.42 19 г  16 хв 
Славута-1 08.06 2 хв  08.08 19 г  42 хв 
Кривин 08.23 2 хв  08.25 19 г  59 хв 
Острог 08.45 2 хв  08.47 20 г  21 хв 
Здолбунів-Пас. 09.15 12 хв  09.27 20 г  51 хв 
Рівне 09.42 8 хв  09.50 21 г  18 хв 
Ківерці 10.51 2 хв  10.53 22 г  27 хв 
Луцьк 11.09 23 хв  11.32 22 г  45 хв 
Ківерці 11.50 23 хв  12.13 23 г  26 хв 
Рожище 12.32 5 хв  12.37 1 д  8 хв 
Ковель 13.36 1 д  1 г  12 хв 

У розкладі поїзда 088П Новоолексіївка — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031