У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 088П Новоолексіївка — Ковель


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Новоолексіївка - Ковель номер 088П відправляється зі станції Новоолексіївка о 13.08 і прибуває на станцію Ковель о 13.34 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 26 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 11 хв. Маршрут поїзда 088П Новоолексіївка - Ковель пролягає по таким станціям як Мелітополь, Дніпро-Головний, П'ятихатки-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Миронівка, Бердичів, Полонне, Кривин, Рівне, Ківерці.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоолексіївка 13.08
Партизани 13.22 2 хв  13.24 14 хв 
Якимівка 14.09 2 хв  14.11 1 г  1 хв 
Мелітополь 14.33 5 хв  14.38 1 г  25 хв 
Запоріжжя-1 16.00 5 хв  16.05 2 г  52 хв 
Синельникове-1 16.59 2 хв  17.01 3 г  51 хв 
Дніпро-Головний 17.49 20 хв  18.09 4 г  41 хв 
Кам'янське-Пасажирське 18.45 2 хв  18.47 5 г  37 хв 
Верхівцеве 19.20 2 хв  19.22 6 г  12 хв 
П'ятихатки-Пас. 20.09 16 хв  20.25 7 г  1 хв 
Олександрія 21.50 2 хв  21.52 8 г  42 хв 
Знам'янка-Пас. 22.33 4 хв  22.37 9 г  25 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.50 54 хв  00.44 10 г  42 хв 
Цвіткове 01.10 2 хв  01.12 12 г  2 хв 
Корсунь 01.43 2 хв  01.45 12 г  35 хв 
Миронівка 02.15 2 хв  02.17 13 г  7 хв 
Біла Церква 03.05 2 хв  03.07 13 г  57 хв 
Козятин-1 04.49 32 хв  05.21 15 г  41 хв 
Бердичів 05.49 2 хв  05.51 16 г  41 хв 
Чуднів-Волинський 06.21 2 хв  06.23 17 г  13 хв 
Печанівка 06.44 2 хв  06.46 17 г  36 хв 
Полонне 07.08 2 хв  07.10 18 г 
Шепетівка 07.39 2 хв  07.41 18 г  31 хв 
Славута-1 08.02 2 хв  08.04 18 г  54 хв 
Кривин 08.18 2 хв  08.20 19 г  10 хв 
Острог 08.40 2 хв  08.42 19 г  32 хв 
Здолбунів-Пас. 09.09 18 хв  09.27 20 г  1 хв 
Рівне 09.42 8 хв  09.50 20 г  34 хв 
Ківерці 10.51 2 хв  10.53 21 г  43 хв 
Луцьк 11.09 23 хв  11.32 22 г  1 хв 
Ківерці 11.50 23 хв  12.13 22 г  42 хв 
Рожище 12.32 5 хв  12.37 23 г  24 хв 
Ковель 13.34 1 д  26 хв 

У розкладі поїзда 088П Новоолексіївка — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930