У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 88 Запоріжжя — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Запоріжжя - Одеса номер 88 відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 18.12 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 11.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 12 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 34 хв. Маршрут поїзда 88 Запоріжжя - Одеса пролягає по таким станціям як Синельникове-1, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Вільногірськ, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Кропивницький, Плетений Ташлик, Новоукраїнка, Помічна, Первомайськ-на-Бузі, Любашівка, Балта, Подільськ-Жм., Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 18.12
Синельникове-1 19.26 2 хв  19.28 1 г  14 хв 
Дніпро-Головний 20.20 1 г 37 хв  21.57 2 г  8 хв 
Кам'янське-Пасажирське 22.33 2 хв  22.35 4 г  21 хв 
Вільногірськ 23.22 2 хв  23.24 5 г  10 хв 
П'ятихатки-Пас. 23.57 2 хв  23.59 5 г  45 хв 
Олександрія 01.18 2 хв  01.20 7 г  6 хв 
Знам'янка-Пас. 02.01 22 хв  02.23 7 г  49 хв 
Кропивницький 03.16 4 хв  03.20 9 г  4 хв 
Плетений Ташлик 04.02 2 хв  04.04 9 г  50 хв 
Новоукраїнка 04.24 2 хв  04.26 10 г  12 хв 
Помічна 04.44 3 хв  04.47 10 г  32 хв 
Первомайськ-на-Бузі 05.52 2 хв  05.54 11 г  40 хв 
Любашівка 06.49 2 хв  06.51 12 г  37 хв 
Балта 07.56 6 хв  08.02 13 г  44 хв 
Подільськ-Жм. 08.28 2 хв  08.30 14 г  16 хв 
Роздільна-1 10.12 2 хв  10.14 16 г 
Одеса-Головна 11.24 17 г  12 хв 

У розкладі поїзда 88 Запоріжжя-1 — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031