У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 885 Київ — Рівне


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Київ - Рівне номер 885 відправляється зі станції Київ-Пас. о 12.17 і прибуває на станцію Рівне о 20.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 0 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 52 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 18 хв. Маршрут поїзда 885 Київ - Рівне пролягає по таким станціям як Васильків-1, Попільня, Козятин-1, Іванківці, Михайленки, Печанівка, Поляни, Цвітоха, Могиляни, Здолбунів-Південний.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 12.17
Караваєві Дачі 12.23 1 хв  12.24 6 хв 
Київ-Волинський 12.28 1 хв  12.29 11 хв 
Вишневе 12.35 1 хв  12.36 18 хв 
Боярка 12.46 1 хв  12.47 29 хв 
Васильків-1 13.00 1 хв  13.01 43 хв 
Мотовилівка 13.10 1 хв  13.11 53 хв 
Фастів-1 13.28 2 хв  13.30 1 г  11 хв 
Кожанка 13.48 1 хв  13.49 1 г  31 хв 
Чернявка 13.56 1 хв  13.57 1 г  39 хв 
Попільня 14.07 1 хв  14.08 1 г  50 хв 
Харліївка 14.15 1 хв  14.16 1 г  58 хв 
Брівки 14.25 1 хв  14.26 2 г  8 хв 
Чорнорудка 14.39 1 хв  14.40 2 г  22 хв 
Білосілля 14.44 1 хв  14.45 2 г  27 хв 
Козятин-1 15.05 12 хв  15.17 2 г  48 хв 
Залізничне 15.26 1 хв  15.27 3 г  9 хв 
Козятин-2 15.29 1 хв  15.30 3 г  12 хв 
Каолінова 15.35 1 хв  15.36 3 г  18 хв 
Глухівці 15.39 1 хв  15.40 3 г  22 хв 
Іванківці 15.47 1 хв  15.48 3 г  30 хв 
Бердичів 15.55 2 хв  15.57 3 г  38 хв 
Мирославка 16.09 1 хв  16.10 3 г  52 хв 
Демчин 16.14 1 хв  16.15 3 г  57 хв 
Рачки 16.19 1 хв  16.20 4 г  2 хв 
Михайленки 16.26 1 хв  16.27 4 г  9 хв 
Вакуленчук 16.31 1 хв  16.32 4 г  14 хв 
Чуднів-Волинський 16.39 1 хв  16.40 4 г  22 хв 
Разіне 16.51 1 хв  16.52 4 г  34 хв 
Гордіївка 16.58 1 хв  16.59 4 г  41 хв 
Печанівка 17.04 1 хв  17.05 4 г  47 хв 
Колодяжний 17.10 1 хв  17.11 4 г  53 хв 
Миропіль 17.16 1 хв  17.17 4 г  59 хв 
Понінка 17.26 1 хв  17.27 5 г  9 хв 
Полонне 17.30 1 хв  17.31 5 г  13 хв 
Поляни 17.41 1 хв  17.42 5 г  24 хв 
Новичі 17.45 1 хв  17.46 5 г  28 хв 
Хролин 17.52 1 хв  17.53 5 г  35 хв 
Судилків 18.00 1 хв  18.01 5 г  43 хв 
Шепетівка 18.09 13 хв  18.22 5 г  52 хв 
Цвітоха 18.36 1 хв  18.37 6 г  19 хв 
Славута-1 18.45 1 хв  18.46 6 г  28 хв 
Баранне 18.50 1 хв  18.51 6 г  33 хв 
Кривин 19.01 1 хв  19.02 6 г  44 хв 
Бадівка 19.10 1 хв  19.11 6 г  53 хв 
Могиляни 19.18 1 хв  19.19 7 г  1 хв 
Острог 19.25 1 хв  19.26 7 г  8 хв 
Українка 19.31 1 хв  19.32 7 г  14 хв 
Івачкове 19.38 1 хв  19.39 7 г  21 хв 
Семилітка 19.43 1 хв  19.44 7 г  26 хв 
Здолбунів-Південний 19.52 1 хв  19.53 7 г  35 хв 
Здолбунів-Пас. 19.59 2 хв  20.01 7 г  42 хв 
Квасилів 20.06 1 хв  20.07 7 г  49 хв 
Рівне 20.17 8 г 

У розкладі поїзда 885 Київ-Пас. — Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031