У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 090Д Лисичанськ — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Лисичанськ - Одеса номер 090Д відправляється зі станції Лисичанськ о 17.04 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 11.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 43 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 44 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Кремінне, Сватово, Чугуїв, Люботин, Кременчук, Користівка, Кропивницький, Новоукраїнка, Південноукраїнська, Одеса-Східна.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лисичанськ 17.04
Рубіжне 17.22 5 хв  17.27 18 хв 
Кремінне 17.42 2 хв  17.44 38 хв 
Кабанне 18.08 2 хв  18.10 1 г  4 хв 
Сватово 18.32 2 хв  18.34 1 г  28 хв 
Куп'янськ-Вузловий 19.44 20 хв  20.04 2 г  40 хв 
Чугуїв 21.18 2 хв  21.20 4 г  14 хв 
Харків-Пас. 22.11 35 хв  22.46 5 г  7 хв 
Люботин 23.16 2 хв  23.18 6 г  12 хв 
Полтава-Південна 00.53 20 хв  01.13 7 г  49 хв 
Кременчук 02.55 23 хв  03.18 9 г  51 хв 
Павлиш 03.49 2 хв  03.51 10 г  45 хв 
Користівка 04.18 2 хв  04.20 11 г  14 хв 
Знам'янка-Пас. 04.51 23 хв  05.14 11 г  47 хв 
Кропивницький 05.57 10 хв  06.07 12 г  53 хв 
Плетений Ташлик 06.52 2 хв  06.54 13 г  48 хв 
Новоукраїнка 07.14 2 хв  07.16 14 г  10 хв 
Помічна 07.32 3 хв  07.35 14 г  28 хв 
Південноукраїнська 08.28 2 хв  08.30 15 г  24 хв 
Вознесенськ 08.55 3 хв  08.58 15 г  51 хв 
Одеса-Східна 11.13 2 хв  11.15 18 г  9 хв 
Одеса-Головна 11.47 18 г  43 хв 

У розкладі поїзда 090Д Лисичанськ — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031