У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 090Д Лисичанськ — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Лисичанськ - Одеса номер 090Д відправляється зі станції Лисичанськ о 17.04 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 11.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 49 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 44 хв. Маршрут поїзда 090Д Лисичанськ - Одеса пролягає по таким станціям як Кремінне, Сватове, Чугуїв, Люботин, Нові Санжари, Павлиш, Знам'янка-Пас., Плетений Ташлик, Помічна, Вознесенськ.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лисичанськ 17.04
Рубіжне 17.22 5 хв  17.27 18 хв 
Кремінне 17.42 2 хв  17.44 38 хв 
Кабанне 18.08 2 хв  18.10 1 г  4 хв 
Сватове 18.32 2 хв  18.34 1 г  28 хв 
Куп'янськ-Вузловий 19.44 20 хв  20.04 2 г  40 хв 
Чугуїв 21.18 2 хв  21.20 4 г  14 хв 
Харків-Пас. 22.11 33 хв  22.44 5 г  7 хв 
Люботин 23.14 2 хв  23.16 6 г  10 хв 
Полтава-Південна 00.51 20 хв  01.11 7 г  47 хв 
Нові Санжари 01.45 2 хв  01.47 8 г  41 хв 
Кременчук 02.57 23 хв  03.20 9 г  53 хв 
Павлиш 03.49 2 хв  03.51 10 г  45 хв 
Користівка 04.18 2 хв  04.20 11 г  14 хв 
Знам'янка-Пас. 04.51 23 хв  05.14 11 г  47 хв 
Кропивницький 05.57 10 хв  06.07 12 г  53 хв 
Плетений Ташлик 06.52 2 хв  06.54 13 г  48 хв 
Новоукраїнка 07.14 2 хв  07.16 14 г  10 хв 
Помічна 07.32 3 хв  07.35 14 г  28 хв 
Южноукраїнська 08.28 2 хв  08.30 15 г  24 хв 
Вознесенськ 08.55 3 хв  08.58 15 г  51 хв 
Одеса-Східна 11.14 2 хв  11.16 18 г  10 хв 
Одеса-Головна 11.53 18 г  49 хв 

У розкладі поїзда 090Д Лисичанськ — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930