У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 090Ш Одеса — Харків


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Одеса - Харків номер 090Ш відправляється зі станції Одеса-Головна о 19.20 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 08.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 8 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 38 хв. Маршрут поїзда 090Ш Одеса - Харків пролягає по таким станціям як Одеса-Східна, Вознесенськ, Южноукраїнська, Помічна, Новоукраїнка, Плетений Ташлик, Кропивницький, Знам'янка-Пас., Користівка, Павлиш, Кременчук, Полтава-Південна, Люботин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 19.20
Одеса-Східна 19.48 2 хв  19.50 28 хв 
Вознесенськ 22.15 3 хв  22.18 2 г  55 хв 
Южноукраїнська 22.50 2 хв  22.52 3 г  30 хв 
Помічна 23.39 3 хв  23.42 4 г  19 хв 
Новоукраїнка 23.57 2 хв  23.59 4 г  37 хв 
Плетений Ташлик 00.17 2 хв  00.19 4 г  57 хв 
Кропивницький 00.55 12 хв  01.07 5 г  35 хв 
Знам'янка-Пас. 01.55 23 хв  02.18 6 г  35 хв 
Користівка 02.52 2 хв  02.54 7 г  32 хв 
Павлиш 03.29 2 хв  03.31 8 г  9 хв 
Кременчук 03.59 23 хв  04.22 8 г  39 хв 
Полтава-Південна 06.03 20 хв  06.23 10 г  43 хв 
Люботин 07.56 2 хв  07.58 12 г  36 хв 
Харків-Пас. 08.28 13 г  8 хв 

У розкладі поїзда 090Ш Одеса-Головна — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930