У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 090Ш Одеса — Лисичанськ


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Одеса - Лисичанськ номер 090Ш відправляється зі станції Одеса-Головна о 19.20 і прибуває на станцію Лисичанськ о 15.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 14 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 9 хв. Маршрут поїзда 090Ш Одеса - Лисичанськ пролягає по таким станціям як Вознесенськ, Помічна, Плетений Ташлик, Знам'янка-Пас., Павлиш, Полтава-Південна, Харків-Пас., Куп'янськ-Вузловий, Кабанне, Рубіжне.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 19.20
Одеса-Східна 19.48 2 хв  19.50 28 хв 
Вознесенськ 22.15 3 хв  22.18 2 г  55 хв 
Южноукраїнська 22.50 2 хв  22.52 3 г  30 хв 
Помічна 23.39 3 хв  23.42 4 г  19 хв 
Новоукраїнка 23.57 2 хв  23.59 4 г  37 хв 
Плетений Ташлик 00.17 2 хв  00.19 4 г  57 хв 
Кропивницький 00.55 12 хв  01.07 5 г  35 хв 
Знам'янка-Пас. 01.55 23 хв  02.18 6 г  35 хв 
Користівка 02.52 2 хв  02.54 7 г  32 хв 
Павлиш 03.29 2 хв  03.31 8 г  9 хв 
Кременчук 03.59 23 хв  04.22 8 г  39 хв 
Полтава-Південна 06.03 20 хв  06.23 10 г  43 хв 
Люботин 07.56 2 хв  07.58 12 г  36 хв 
Харків-Пас. 08.28 47 хв  09.15 13 г  8 хв 
Чугуїв 10.17 3 хв  10.20 14 г  57 хв 
Куп'янськ-Вузловий 11.47 30 хв  12.17 16 г  27 хв 
Сватове 14.02 2 хв  14.04 18 г  42 хв 
Кабанне 14.26 2 хв  14.28 19 г  6 хв 
Кремінне 14.49 2 хв  14.51 19 г  29 хв 
Рубіжне 15.06 5 хв  15.11 19 г  46 хв 
Лисичанськ 15.34 20 г  14 хв 

У розкладі поїзда 090Ш Одеса-Головна — Лисичанськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031