У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 91 Харків — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Харків - Одеса номер 91 відправляється зі станції Харків-Пас. о 15.34 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 10.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 23 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 7 хв. Маршрут поїзда 91 Харків - Одеса пролягає по таким станціям як Лозова, Синельникове-2, Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Знам'янка-Пас., Плетений Ташлик, Помічна, Врадіївка, Балта, Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 15.34
Лихачове 16.59 1 хв  17.00 1 г  25 хв 
Лозова 17.50 40 хв  18.30 2 г  16 хв 
Павлоград-1 19.35 2 хв  19.37 4 г  1 хв 
Синельникове-2 20.12 2 хв  20.14 4 г  38 хв 
Дніпро-Головний 21.04 20 хв  21.24 5 г  30 хв 
Кам'янське-Пасажирське 21.56 2 хв  21.58 6 г  22 хв 
Вільногірськ 22.42 2 хв  22.44 7 г  8 хв 
П'ятихатки-Пас. 23.12 2 хв  23.14 7 г  38 хв 
Олександрія 00.30 2 хв  00.32 8 г  56 хв 
Знам'янка-Пас. 01.14 30 хв  01.44 9 г  40 хв 
Кропивницький 02.29 5 хв  02.34 10 г  55 хв 
Плетений Ташлик 03.17 2 хв  03.19 11 г  43 хв 
Новоукраїнка 03.38 2 хв  03.40 12 г  4 хв 
Помічна 04.00 3 хв  04.03 12 г  26 хв 
Первомайськ-на-Бузі 05.13 2 хв  05.15 13 г  39 хв 
Врадіївка 05.57 2 хв  05.59 14 г  23 хв 
Любашівка 06.34 2 хв  06.36 15 г 
Балта 07.46 2 хв  07.48 16 г  12 хв 
Подільськ-Жм. 08.19 2 хв  08.21 16 г  45 хв 
Роздільна-1 09.52 2 хв  09.54 18 г  18 хв 
Одеса-Головна 10.57 19 г  23 хв 

У розкладі поїзда 91 Харків-Пас. — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031