У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 92 Харків — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Харків - Одеса номер 92 відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.07 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 11.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 57 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 26 хв. Маршрут поїзда 92 Харків - Одеса пролягає по таким станціям як Лозова, Синельникове-2, Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Знам'янка-Пас., Плетений Ташлик, Помічна, Любашівка, Подільськ-Жм..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.07
Лихачове 18.19 1 хв  18.20 1 г  12 хв 
Лозова 19.10 4 хв  19.14 2 г  3 хв 
Павлоград-1 20.07 2 хв  20.09 3 г 
Синельникове-2 20.45 2 хв  20.47 3 г  38 хв 
Дніпро-Головний 21.37 20 хв  21.57 4 г  30 хв 
Кам'янське-Пасажирське 22.32 2 хв  22.34 5 г  25 хв 
Вільногірськ 23.23 2 хв  23.25 6 г  16 хв 
П'ятихатки-Пас. 23.57 2 хв  23.59 6 г  50 хв 
Олександрія 01.18 2 хв  01.20 8 г  11 хв 
Знам'янка-Пас. 02.01 22 хв  02.23 8 г  54 хв 
Кропивницький 03.16 4 хв  03.20 10 г  9 хв 
Плетений Ташлик 04.02 2 хв  04.04 10 г  55 хв 
Новоукраїнка 04.24 2 хв  04.26 11 г  17 хв 
Помічна 04.44 3 хв  04.47 11 г  37 хв 
Первомайськ-на-Бузі 05.52 2 хв  05.54 12 г  45 хв 
Любашівка 06.49 2 хв  06.51 13 г  42 хв 
Балта 07.56 6 хв  08.02 14 г  49 хв 
Подільськ-Жм. 08.27 4 хв  08.31 15 г  20 хв 
Роздільна-1 10.01 2 хв  10.03 16 г  54 хв 
Одеса-Головна 11.04 17 г  57 хв 

У розкладі поїзда 92 Харків-Пас. — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930