У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 092К Костянтинівка — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Костянтинівка - Одеса номер 092К відправляється зі станції Костянтинівка о 17.07 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 09.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 32 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 11 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Краматорськ, Барвенкове, Павлоград-1, Дніпро-Головний, Вільногірськ, Олександрія, Кропивницький, Новоукраїнка, Південноукраїнська, Веселинове.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Костянтинівка 17.07
Дружківка 17.26 2 хв  17.28 19 хв 
Краматорськ 17.40 5 хв  17.45 33 хв 
Слов'янськ 18.00 7 хв  18.07 53 хв 
Барвенкове 18.38 2 хв  18.40 1 г  31 хв 
Лозова 19.26 2 хв  19.28 2 г  19 хв 
Павлоград-1 20.21 2 хв  20.23 3 г  14 хв 
Синельникове-2 20.54 2 хв  20.56 3 г  47 хв 
Дніпро-Головний 21.40 25 хв  22.05 4 г  33 хв 
Кам'янське-Пасажирське 22.37 2 хв  22.39 5 г  30 хв 
Вільногірськ 23.22 2 хв  23.24 6 г  15 хв 
П'ятихатки-Пас. 23.49 36 хв  00.25 6 г  42 хв 
Олександрія 01.40 2 хв  01.42 8 г  33 хв 
Знам'янка-Пас. 02.22 23 хв  02.45 9 г  15 хв 
Кропивницький 03.35 5 хв  03.40 10 г  28 хв 
Плетений Ташлик 04.24 2 хв  04.26 11 г  17 хв 
Новоукраїнка 04.43 2 хв  04.45 11 г  36 хв 
Помічна 05.02 2 хв  05.04 11 г  55 хв 
Південноукраїнська 05.55 2 хв  05.57 12 г  48 хв 
Вознесенськ 06.38 2 хв  06.40 13 г  31 хв 
Веселинове 07.19 2 хв  07.21 14 г  12 хв 
Одеса-Східна 09.07 2 хв  09.09 16 г 
Одеса-Головна 09.39 16 г  32 хв 

У розкладі поїзда 092К Костянтинівка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31