У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 092Д Костянтинівка — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Костянтинівка - Одеса номер 092Д відправляється зі станції Костянтинівка о 17.07 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 09.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 3 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 32 хв. Маршрут поїзда 092Д Костянтинівка - Одеса пролягає по таким станціям як Краматорськ, Барвенкове, Павлоград-1, Дніпро-Головний, Вільногірськ, Олександрія, Кропивницький, Новоукраїнка, Южноукраїнська, Веселинове.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Костянтинівка 17.07
Дружківка 17.26 2 хв  17.28 19 хв 
Краматорськ 17.40 5 хв  17.45 33 хв 
Слов'янськ 18.00 7 хв  18.07 53 хв 
Барвенкове 18.38 2 хв  18.40 1 г  31 хв 
Лозова 19.26 2 хв  19.28 2 г  19 хв 
Павлоград-1 20.21 2 хв  20.23 3 г  14 хв 
Синельникове-2 20.54 2 хв  20.56 3 г  47 хв 
Дніпро-Головний 21.37 20 хв  21.57 4 г  30 хв 
Кам'янське-Пасажирське 22.32 2 хв  22.34 5 г  25 хв 
Вільногірськ 23.23 2 хв  23.25 6 г  16 хв 
П'ятихатки-Пас. 23.57 2 хв  23.59 6 г  50 хв 
Олександрія 01.12 2 хв  01.14 8 г  5 хв 
Знам'янка-Пас. 01.55 23 хв  02.18 8 г  48 хв 
Кропивницький 03.03 3 хв  03.06 9 г  56 хв 
Плетений Ташлик 03.53 2 хв  03.55 10 г  46 хв 
Новоукраїнка 04.14 2 хв  04.16 11 г  7 хв 
Помічна 04.33 3 хв  04.36 11 г  26 хв 
Южноукраїнська 05.29 2 хв  05.31 12 г  22 хв 
Вознесенськ 05.58 3 хв  06.01 12 г  51 хв 
Веселинове 06.44 2 хв  06.46 13 г  37 хв 
Одеса-Східна 08.32 2 хв  08.34 15 г  25 хв 
Одеса-Головна 09.10 16 г  3 хв 

У розкладі поїзда 092Д Костянтинівка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930