У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

092К Костянтинівка — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 092К сполученням Костянтинівка - Одеса-Головна відправляється зі станції Костянтинівка о 17.07 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 09.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 32 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 11 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Краматорськ, Барвенкове, Павлоград-1, Дніпро-Головний, Вільногірськ, Олександрія, Кропивницький, Новоукраїнка, Південноукраїнська, Веселинове.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Костянтинівка 17.07
Дружківка 17.26 2 хв  17.28 19 хв 
Краматорськ 17.40 5 хв  17.45 33 хв 
Слов'янськ 18.00 7 хв  18.07 53 хв 
Барвенкове 18.38 2 хв  18.40 1 г  31 хв 
Лозова 19.26 2 хв  19.28 2 г  19 хв 
Павлоград-1 20.21 2 хв  20.23 3 г  14 хв 
Синельникове-2 20.54 2 хв  20.56 3 г  47 хв 
Дніпро-Головний 21.40 25 хв  22.05 4 г  33 хв 
Кам'янське-Пасажирське 22.37 2 хв  22.39 5 г  30 хв 
Вільногірськ 23.22 2 хв  23.24 6 г  15 хв 
П'ятихатки-Пас. 23.49 36 хв  00.25 6 г  42 хв 
Олександрія 01.40 2 хв  01.42 8 г  33 хв 
Знам'янка-Пас. 02.22 23 хв  02.45 9 г  15 хв 
Кропивницький 03.35 5 хв  03.40 10 г  28 хв 
Плетений Ташлик 04.24 2 хв  04.26 11 г  17 хв 
Новоукраїнка 04.43 2 хв  04.45 11 г  36 хв 
Помічна 05.02 2 хв  05.04 11 г  55 хв 
Південноукраїнська 05.55 2 хв  05.57 12 г  48 хв 
Вознесенськ 06.38 2 хв  06.40 13 г  31 хв 
Веселинове 07.19 2 хв  07.21 14 г  12 хв 
Одеса-Східна 09.07 2 хв  09.09 16 г 
Одеса-Головна 09.39 16 г  32 хв 

У розкладі поїзда 092К Костянтинівка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031