У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 092 Краматорськ — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Краматорськ - Одеса номер 092 відправляється зі станції Краматорськ о 17.45 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 09.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 25 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 23 хв. Маршрут поїзда 092 Краматорськ - Одеса пролягає по таким станціям як Барвенкове, Синельникове-2, Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Знам'янка-Пас., Плетений Ташлик, Помічна, Вознесенськ, Одеса-Східна.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Краматорськ 17.45
Слов'янськ 18.00 7 хв  18.07 15 хв 
Барвенкове 18.38 2 хв  18.40 53 хв 
Павлоград-1 20.21 2 хв  20.23 2 г  36 хв 
Синельникове-2 20.54 2 хв  20.56 3 г  9 хв 
Дніпро-Головний 21.37 20 хв  21.57 3 г  52 хв 
Кам'янське-Пасажирське 22.32 2 хв  22.34 4 г  47 хв 
Вільногірськ 23.23 2 хв  23.25 5 г  38 хв 
П'ятихатки-Пас. 23.57 2 хв  23.59 6 г  12 хв 
Олександрія 01.12 2 хв  01.14 7 г  27 хв 
Знам'янка-Пас. 01.55 23 хв  02.18 8 г  10 хв 
Кропивницький 03.03 3 хв  03.06 9 г  18 хв 
Плетений Ташлик 03.53 2 хв  03.55 10 г  8 хв 
Новоукраїнка 04.14 2 хв  04.16 10 г  29 хв 
Помічна 04.33 3 хв  04.36 10 г  48 хв 
Южноукраїнська 05.29 2 хв  05.31 11 г  44 хв 
Вознесенськ 05.58 3 хв  06.01 12 г  13 хв 
Веселинове 06.44 2 хв  06.46 12 г  59 хв 
Одеса-Східна 08.32 2 хв  08.34 14 г  47 хв 
Одеса-Головна 09.10 15 г  25 хв 

У розкладі поїзда 092 Краматорськ — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930