У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 092Ш Одеса — Костянтинівка


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Одеса - Костянтинівка номер 092Ш відправляється зі станції Одеса-Головна о 17.14 і прибуває на станцію Костянтинівка о 09.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 47 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Веселинове, Південноукраїнська, Новоукраїнка, Кропивницький, Олександрія, Вільногірськ, Дніпро-Головний, Павлоград-1, Барвенкове, Краматорськ.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 17.14
Одеса-Східна 17.43 2 хв  17.45 29 хв 
Веселинове 19.46 2 хв  19.48 2 г  32 хв 
Вознесенськ 20.23 3 хв  20.26 3 г  9 хв 
Південноукраїнська 20.57 2 хв  20.59 3 г  43 хв 
Помічна 21.47 3 хв  21.50 4 г  33 хв 
Новоукраїнка 22.07 2 хв  22.09 4 г  53 хв 
Плетений Ташлик 22.26 2 хв  22.28 5 г  12 хв 
Кропивницький 23.02 5 хв  23.07 5 г  48 хв 
Знам'янка-Пас. 00.02 31 хв  00.33 6 г  48 хв 
Олександрія 01.16 2 хв  01.18 8 г  2 хв 
П'ятихатки-Пас. 02.35 2 хв  02.37 9 г  21 хв 
Вільногірськ 02.57 2 хв  02.59 9 г  43 хв 
Кам'янське-Пасажирське 03.38 2 хв  03.40 10 г  24 хв 
Дніпро-Головний 04.11 25 хв  04.36 10 г  57 хв 
Синельникове-2 05.17 2 хв  05.19 12 г  3 хв 
Павлоград-1 05.50 2 хв  05.52 12 г  36 хв 
Лозова 06.48 2 хв  06.50 13 г  34 хв 
Барвенкове 07.38 2 хв  07.40 14 г  24 хв 
Слов'янськ 08.12 7 хв  08.19 14 г  58 хв 
Краматорськ 08.33 5 хв  08.38 15 г  19 хв 
Дружківка 08.49 2 хв  08.51 15 г  35 хв 
Костянтинівка 09.12 15 г  58 хв 

У розкладі поїзда 092Ш Одеса-Головна — Костянтинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31