У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 092Ш Одеса — Костянтинівка


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Одеса - Костянтинівка номер 092Ш відправляється зі станції Одеса-Головна о 17.14 і прибуває на станцію Костянтинівка о 08.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 42 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 36 хв. Маршрут поїзда 092Ш Одеса - Костянтинівка пролягає по таким станціям як Веселинове, Южноукраїнська, Новоукраїнка, Кропивницький, Олександрія, Вільногірськ, Дніпро-Головний, Павлоград-1, Барвенкове, Краматорськ.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 17.14
Одеса-Східна 17.42 2 хв  17.44 28 хв 
Веселинове 19.33 2 хв  19.35 2 г  19 хв 
Вознесенськ 20.09 3 хв  20.12 2 г  55 хв 
Южноукраїнська 20.43 2 хв  20.45 3 г  29 хв 
Помічна 21.35 5 хв  21.40 4 г  21 хв 
Новоукраїнка 21.58 2 хв  22.00 4 г  44 хв 
Плетений Ташлик 22.19 2 хв  22.21 5 г  5 хв 
Кропивницький 22.58 5 хв  23.03 5 г  44 хв 
Знам'янка-Пас. 23.52 23 хв  00.15 6 г  38 хв 
Олександрія 00.57 2 хв  00.59 7 г  43 хв 
П'ятихатки-Пас. 02.15 2 хв  02.17 9 г  1 хв 
Вільногірськ 02.37 2 хв  02.39 9 г  23 хв 
Кам'янське-Пасажирське 03.18 2 хв  03.20 10 г  4 хв 
Дніпро-Головний 03.52 20 хв  04.12 10 г  38 хв 
Синельникове-2 05.00 2 хв  05.02 11 г  46 хв 
Павлоград-1 05.33 2 хв  05.35 12 г  19 хв 
Лозова 06.32 2 хв  06.34 13 г  18 хв 
Барвенкове 07.22 2 хв  07.24 14 г  8 хв 
Слов'янськ 07.56 7 хв  08.03 14 г  42 хв 
Краматорськ 08.17 5 хв  08.22 15 г  3 хв 
Дружківка 08.33 2 хв  08.35 15 г  19 хв 
Костянтинівка 08.56 15 г  42 хв 

У розкладі поїзда 092Ш Одеса-Головна — Костянтинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930