У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

092Ш Одеса-Головна — Костянтинівка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 092Ш сполученням Одеса-Головна - Костянтинівка відправляється зі станції Одеса-Головна о 17.14 і прибуває на станцію Костянтинівка о 09.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 47 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Веселинове, Південноукраїнська, Новоукраїнка, Кропивницький, Олександрія, Вільногірськ, Дніпро-Головний, Павлоград-1, Барвенкове, Краматорськ.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 17.14
Одеса-Східна 17.43 2 хв  17.45 29 хв 
Веселинове 19.46 2 хв  19.48 2 г  32 хв 
Вознесенськ 20.23 3 хв  20.26 3 г  9 хв 
Південноукраїнська 20.57 2 хв  20.59 3 г  43 хв 
Помічна 21.47 3 хв  21.50 4 г  33 хв 
Новоукраїнка 22.07 2 хв  22.09 4 г  53 хв 
Плетений Ташлик 22.26 2 хв  22.28 5 г  12 хв 
Кропивницький 23.02 5 хв  23.07 5 г  48 хв 
Знам'янка-Пас. 00.02 31 хв  00.33 6 г  48 хв 
Олександрія 01.16 2 хв  01.18 8 г  2 хв 
П'ятихатки-Пас. 02.35 2 хв  02.37 9 г  21 хв 
Вільногірськ 02.57 2 хв  02.59 9 г  43 хв 
Кам'янське-Пасажирське 03.38 2 хв  03.40 10 г  24 хв 
Дніпро-Головний 04.11 25 хв  04.36 10 г  57 хв 
Синельникове-2 05.17 2 хв  05.19 12 г  3 хв 
Павлоград-1 05.50 2 хв  05.52 12 г  36 хв 
Лозова 06.48 2 хв  06.50 13 г  34 хв 
Барвенкове 07.38 2 хв  07.40 14 г  24 хв 
Слов'янськ 08.12 7 хв  08.19 14 г  58 хв 
Краматорськ 08.33 5 хв  08.38 15 г  19 хв 
Дружківка 08.49 2 хв  08.51 15 г  35 хв 
Костянтинівка 09.12 15 г  58 хв 

У розкладі поїзда 092Ш Одеса-Головна — Костянтинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031