У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

092П Полтава-Південна — Москва-Київська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 092П сполученням Полтава-Південна - Москва-Київська відправляється зі станції Полтава-Південна о 19.20 і прибуває на станцію Москва-Київська о 13.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 39 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 0 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Люботин, Харків-Пас., Бєлгород, Курськ, Орел, Тула-1-Курська, Калуга 1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 19.20
Люботин 20.50 2 хв  20.52 1 г  30 хв 
Харків-Пас. 21.34 1 г 43 хв  23.17 2 г  14 хв 
Бєлгород 01.04 1 г 02.04 5 г  44 хв 
Курськ 04.00 8 хв  04.08 8 г  40 хв 
Орел 05.50 5 хв  05.55 10 г  30 хв 
Тула-1-Курська 08.10 27 хв  08.37 12 г  50 хв 
Калуга 1 10.42 35 хв  11.17 15 г  22 хв 
Москва-Київська 13.59 18 г  39 хв 

У розкладі поїзда 092П Полтава-Південна — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728