У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 092П Полтава — Москва


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Полтава - Москва номер 092П відправляється зі станції Полтава-Південна о 19.20 і прибуває на станцію Москва-Київська о 13.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 39 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 5 хв. Маршрут поїзда 092П Полтава - Москва пролягає по таким станціям як Скороходове, Люботин, Харків-Пас., Бєлгород, Курськ, Орел, Тула-1-Курська, Калуга 1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 19.20
Скороходове 19.58 2 хв  20.00 38 хв 
Люботин 20.58 2 хв  21.00 1 г  38 хв 
Харків-Пас. 21.31 46 хв  22.17 2 г  11 хв 
Бєлгород 01.04 1 г 02.04 5 г  44 хв 
Курськ 04.00 8 хв  04.08 8 г  40 хв 
Орел 05.50 5 хв  05.55 10 г  30 хв 
Тула-1-Курська 08.10 27 хв  08.37 12 г  50 хв 
Калуга 1 10.42 35 хв  11.17 15 г  22 хв 
Москва-Київська 13.59 18 г  39 хв 

У розкладі поїзда 092П Полтава-Південна — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930