У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 93 Харків — Дорохуск


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Харків - Дорохуск номер 93 відправляється зі станції Харків-Пас. о 13.15 і прибуває на станцію Дорохуск о 08.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 0 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 51 хв. Маршрут поїзда 93 Харків - Дорохуск пролягає по таким станціям як Люботин, Полтава-Киівська, Миргород, Лубни, Гребінка, Київ-Пас., Бердичів, Шепетівка, Рівне, Ковель, Ягодин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

 Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 13.15
Люботин 13.47 2 хв  13.49 32 хв 
Полтава-Киівська 15.57 20 хв  16.17 2 г  42 хв 
Миргород 17.27 2 хв  17.29 4 г  12 хв 
Лубни 18.22 2 хв  18.24 5 г  7 хв 
Гребінка 19.04 2 хв  19.06 5 г  49 хв 
Київ-Пас. 20.50 51 хв  21.41 7 г  35 хв 
Бердичів 23.53 2 хв  23.55 10 г  38 хв 
Шепетівка 01.26 2 хв  01.28 12 г  11 хв 
Рівне 02.37 3 хв  02.40 13 г  22 хв 
Ковель 04.25 23 хв  04.48 15 г  10 хв 
Ягодин 05.45 2 хв  05.47 16 г  30 хв 
Дорохуск 08.15 19 г 

У розкладі поїзда 93 Харків-Пас. — Дорохуск можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031