У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 94 Дорохуск — Харків


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Дорохуск - Харків номер 94 відправляється зі станції Дорохуск о 11.00 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 06.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 45 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 3 хв. Маршрут поїзда 94 Дорохуск - Харків пролягає по таким станціям як Ягодин, Ковель, Ківерці, Рівне, Київ-Пас., Дарниця, Гребінка, Лубни, Миргород, Полтава-Киівська, Люботин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

 Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дорохуск 11.00
Ягодин 14.30 2 хв  14.32 3 г  30 хв 
Ковель 15.30 21 хв  15.51 4 г  30 хв 
Ківерці 16.49 2 хв  16.51 5 г  49 хв 
Рівне 17.39 2 хв  17.41 6 г  39 хв 
Київ-Пас. 22.39 54 хв  23.33 11 г  39 хв 
Дарниця 23.52 2 хв  23.54 12 г  52 хв 
Гребінка 01.13 14 хв  01.27 14 г  13 хв 
Лубни 02.01 2 хв  02.03 15 г  1 хв 
Миргород 02.56 2 хв  02.58 15 г  56 хв 
Полтава-Киівська 04.07 20 хв  04.27 17 г  7 хв 
Люботин 06.15 2 хв  06.17 19 г  15 хв 
Харків-Пас. 06.45 19 г  45 хв 

У розкладі поїзда 94 Дорохуск — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031