У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 094Б Мінськ — Херсон


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Мінськ - Херсон номер 094Б відправляється зі станції Мінськ-Пас. о 14.13 і прибуває на станцію Херсон о 14.48 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 35 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 8 г 20 хв. Маршрут поїзда 094Б Мінськ - Херсон пролягає по таким станціям як Пуховичи, Осиповичі-1, Бобруйськ, Жлобин-Пас., Гомель-Пас., Терюха, Горностаївка, Чернігів, Ніжин, Дарниця, Київ-Пас., Долинська, Миколаїв-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мінськ-Пас. 14.13
Пуховичи 15.09 2 хв  15.11 56 хв 
Осиповичі-1 15.53 23 хв  16.16 1 г  40 хв 
Бобруйськ 16.52 2 хв  16.54 2 г  39 хв 
Жлобин-Пас. 17.44 2 хв  17.46 3 г  31 хв 
Гомель-Пас. 18.59 27 хв  19.26 4 г  46 хв 
Терюха 20.11 30 хв  20.41 5 г  58 хв 
Горностаївка 21.06 45 хв  21.51 6 г  53 хв 
Чернігів 22.54 25 хв  23.19 8 г  41 хв 
Ніжин 00.18 2 хв  00.20 10 г  5 хв 
Дарниця 01.35 2 хв  01.37 11 г  22 хв 
Київ-Пас. 01.56 5 г 18 хв  07.14 11 г  43 хв 
Долинська 11.51 18 хв  12.09 21 г  38 хв 
Миколаїв-Пас. 14.00 4 хв  14.04 23 г  47 хв 
Херсон 14.48 1 д  35 хв 

У розкладі поїзда 094Б Мінськ-Пас. — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930