У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 094Б Мінськ — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Мінськ - Одеса номер 094Б відправляється зі станції Мінськ-Пас. о 14.13 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 11.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 22 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 3 хв. Маршрут поїзда 094Б Мінськ - Одеса пролягає по таким станціям як Осиповичі-1, Жлобин-Пас., Терюха, Чернігів, Дарниця, Фастів-1, Вінниця, Журавлівка, Кодима, Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мінськ-Пас. 14.13
Пуховичи 15.09 2 хв  15.11 56 хв 
Осиповичі-1 15.53 23 хв  16.16 1 г  40 хв 
Бобруйськ 16.52 2 хв  16.54 2 г  39 хв 
Жлобин-Пас. 17.44 2 хв  17.46 3 г  31 хв 
Гомель-Пас. 18.59 27 хв  19.26 4 г  46 хв 
Терюха 20.11 30 хв  20.41 5 г  58 хв 
Горностаївка 20.06 45 хв  20.51 5 г  53 хв 
Чернігів 21.54 25 хв  22.19 7 г  41 хв 
Ніжин 23.18 2 хв  23.20 9 г  5 хв 
Дарниця 00.35 2 хв  00.37 10 г  22 хв 
Київ-Пас. 00.55 29 хв  01.24 10 г  42 хв 
Фастів-1 02.20 2 хв  02.22 12 г  7 хв 
Козятин-1 03.35 2 хв  03.37 13 г  22 хв 
Вінниця 04.29 5 хв  04.34 14 г  16 хв 
Жмеринка-Пас. 05.21 20 хв  05.41 15 г  8 хв 
Журавлівка 06.47 2 хв  06.49 16 г  34 хв 
Вапнярка 06.59 2 хв  07.01 16 г  46 хв 
Кодима 07.44 2 хв  07.46 17 г  31 хв 
Подільськ-Жм. 08.40 17 хв  08.57 18 г  27 хв 
Роздільна-1 10.34 2 хв  10.36 20 г  21 хв 
Одеса-Головна 11.35 21 г  22 хв 

У розкладі поїзда 094Б Мінськ-Пас. — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031