У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 094Ш Одеса — Гродно


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Одеса - Гродно номер 094Ш відправляється зі станції Одеса-Головна о 15.41 і прибуває на станцію Гродно о 22.39 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 6 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 23 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 7 г 27 хв. Маршрут поїзда 094Ш Одеса - Гродно пролягає по таким станціям як Кодима, Жмеринка-Пас., Фастів-1, Ніжин, Терюха, Бобруйськ, Мінськ-Пас., Городея, Озерниця, Рось.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 15.41
Роздільна-1 16.38 2 хв  16.40 57 хв 
Подільськ-Жм. 18.12 15 хв  18.27 2 г  31 хв 
Кодима 19.13 3 хв  19.16 3 г  32 хв 
Вапнярка 19.59 2 хв  20.01 4 г  18 хв 
Журавлівка 20.12 2 хв  20.14 4 г  31 хв 
Жмеринка-Пас. 21.10 16 хв  21.26 5 г  29 хв 
Вінниця 22.10 4 хв  22.14 6 г  29 хв 
Козятин-1 23.15 2 хв  23.17 7 г  34 хв 
Фастів-1 00.28 2 хв  00.30 8 г  47 хв 
Київ-Пас. 01.21 53 хв  02.14 9 г  40 хв 
Дарниця 02.35 2 хв  02.37 10 г  54 хв 
Ніжин 03.49 2 хв  03.51 12 г  8 хв 
Чернігів 04.53 20 хв  05.13 13 г  12 хв 
Горностаївка 06.31 35 хв  07.06 14 г  50 хв 
Терюха 07.31 33 хв  08.04 15 г  50 хв 
Гомель-Пас. 08.43 23 хв  09.06 17 г  2 хв 
Жлобин-Пас. 10.19 4 хв  10.23 18 г  38 хв 
Бобруйськ 11.24 3 хв  11.27 19 г  43 хв 
Осиповичі-1 12.07 4 хв  12.11 20 г  26 хв 
Пуховичи 12.46 2 хв  12.48 21 г  5 хв 
Мінськ-Пас. 13.37 1 г 53 хв  15.30 21 г  56 хв 
Койданово 16.04 2 хв  16.06 1 д  23 хв 
Столбці 16.35 2 хв  16.37 1 д  54 хв 
Городея 16.57 2 хв  16.59 1 д  1 г  16 хв 
Барановичі-Поліські 17.32 48 хв  18.20 1 д  1 г  51 хв 
Слонім 19.16 4 хв  19.20 1 д  3 г  35 хв 
Озерниця 19.40 6 хв  19.46 1 д  3 г  59 хв 
Зельва 20.05 1 хв  20.06 1 д  4 г  24 хв 
Вовковиськ-місто 20.30 10 хв  20.40 1 д  4 г  49 хв 
Рось 21.00 2 хв  21.02 1 д  5 г  19 хв 
Мости 21.18 26 хв  21.44 1 д  5 г  37 хв 
Скідель 22.08 2 хв  22.10 1 д  6 г  27 хв 
Гродно 22.39 1 д  6 г  58 хв 

У розкладі поїзда 094Ш Одеса-Головна — Гродно можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28