У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 094Ш Одеса — Мінськ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Одеса - Мінськ номер 094Ш відправляється зі станції Одеса-Головна о 14.54 і прибуває на станцію Мінськ-Пас. о 13.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 43 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 40 хв. Маршрут поїзда 094Ш Одеса - Мінськ пролягає по таким станціям як Подільськ-Жм., Вапнярка, Жмеринка-Пас., Козятин-1, Київ-Пас., Ніжин, Горностаївка, Гомель-Пас., Бобруйськ, Пуховичи.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 14.54
Роздільна-1 15.53 2 хв  15.55 59 хв 
Подільськ-Жм. 17.18 15 хв  17.33 2 г  24 хв 
Кодима 18.21 3 хв  18.24 3 г  27 хв 
Вапнярка 19.14 2 хв  19.16 4 г  20 хв 
Журавлівка 19.27 2 хв  19.29 4 г  33 хв 
Жмеринка-Пас. 20.26 22 хв  20.48 5 г  32 хв 
Вінниця 21.32 5 хв  21.37 6 г  38 хв 
Козятин-1 22.29 2 хв  22.31 7 г  35 хв 
Фастів-1 23.44 2 хв  23.46 8 г  50 хв 
Київ-Пас. 00.37 35 хв  01.12 9 г  43 хв 
Дарниця 01.33 2 хв  01.35 10 г  39 хв 
Ніжин 02.48 4 хв  02.52 11 г  54 хв 
Чернігів 03.54 20 хв  04.14 13 г 
Горностаївка 05.31 35 хв  06.06 14 г  37 хв 
Терюха 07.31 33 хв  08.04 16 г  37 хв 
Гомель-Пас. 08.43 23 хв  09.06 17 г  49 хв 
Жлобин-Пас. 10.19 4 хв  10.23 19 г  25 хв 
Бобруйськ 11.24 3 хв  11.27 20 г  30 хв 
Осиповичі-1 12.07 4 хв  12.11 21 г  13 хв 
Пуховичи 12.46 2 хв  12.48 21 г  52 хв 
Мінськ-Пас. 13.37 22 г  43 хв 

У розкладі поїзда 094Ш Одеса-Головна — Мінськ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930