У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

094Ш Одеса-Головна — Мінськ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 094Ш сполученням Одеса-Головна - Мінськ-Пас. відправляється зі станції Одеса-Головна о 15.41 і прибуває на станцію Мінськ-Пас. о 13.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 7 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 49 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Подільськ-Жм., Вапнярка, Жмеринка-Пас., Козятин-1, Київ-Пас., Ніжин, Горностаївка, Гомель-Пас., Бобруйськ, Пуховичи.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 15.41
Роздільна-1 16.38 2 хв  16.40 57 хв 
Подільськ-Жм. 18.12 15 хв  18.27 2 г  31 хв 
Кодима 19.13 3 хв  19.16 3 г  32 хв 
Вапнярка 19.59 2 хв  20.01 4 г  18 хв 
Журавлівка 20.12 2 хв  20.14 4 г  31 хв 
Жмеринка-Пас. 21.10 16 хв  21.26 5 г  29 хв 
Вінниця 22.10 4 хв  22.14 6 г  29 хв 
Козятин-1 23.15 2 хв  23.17 7 г  34 хв 
Фастів-1 00.28 2 хв  00.30 8 г  47 хв 
Київ-Пас. 01.21 53 хв  02.14 9 г  40 хв 
Дарниця 02.35 2 хв  02.37 10 г  54 хв 
Ніжин 03.49 2 хв  03.51 12 г  8 хв 
Чернігів 04.53 20 хв  05.13 13 г  12 хв 
Горностаївка 06.31 35 хв  07.06 14 г  50 хв 
Терюха 07.31 33 хв  08.04 15 г  50 хв 
Гомель-Пас. 08.43 23 хв  09.06 17 г  2 хв 
Жлобин-Пас. 10.19 4 хв  10.23 18 г  38 хв 
Бобруйськ 11.24 3 хв  11.27 19 г  43 хв 
Осиповичі-1 12.07 4 хв  12.11 20 г  26 хв 
Пуховичи 12.57 2 хв  12.59 21 г  16 хв 
Мінськ-Пас. 13.48 22 г  7 хв 

У розкладі поїзда 094Ш Одеса-Головна — Мінськ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930