У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

095Ш Черкаси — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 095Ш сполученням Черкаси - Львів відправляється зі станції Черкаси о 19.46 і прибуває на станцію Львів о 10.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 25 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Ім. Тараса Шевченка, Багачеве, Тальне, Христинівка, Зятківці, Ладижин, Вапнярка, Деражня, Волочиськ, Тернопіль-Пас., Красне.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Черкаси 19.46
Сміла 20.16 8 хв  20.24 30 хв 
Ім. Тараса Шевченка 20.32 30 хв  21.02 46 хв 
Шпола 21.58 3 хв  22.01 2 г  12 хв 
Багачеве 22.32 3 хв  22.35 2 г  46 хв 
Звенигородка 22.44 2 хв  22.46 2 г  58 хв 
Тальне 23.17 3 хв  23.20 3 г  31 хв 
Поташ 00.02 5 хв  00.07 4 г  16 хв 
Христинівка 00.35 10 хв  00.45 4 г  49 хв 
Кублич 01.15 2 хв  01.17 5 г  29 хв 
Зятківці 01.37 2 хв  01.39 5 г  51 хв 
Губник 01.54 2 хв  01.56 6 г  8 хв 
Ладижин 02.14 8 хв  02.22 6 г  28 хв 
Кирнасівка 02.42 2 хв  02.44 6 г  56 хв 
Вапнярка 03.07 20 хв  03.27 7 г  21 хв 
Жмеринка-Пас. 04.30 22 хв  04.52 8 г  44 хв 
Деражня 05.51 2 хв  05.53 10 г  5 хв 
Хмельницький 06.23 8 хв  06.31 10 г  37 хв 
Волочиськ 07.26 2 хв  07.28 11 г  40 хв 
Підволочиськ 07.37 2 хв  07.39 11 г  51 хв 
Тернопіль-Пас. 08.26 5 хв  08.31 12 г  40 хв 
Злочів 09.28 2 хв  09.30 13 г  42 хв 
Красне 09.54 2 хв  09.56 14 г  8 хв 
Львів 10.37 14 г  51 хв 

У розкладі поїзда 095Ш Черкаси — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930