У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

095Ш Черкаси — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 095Ш сполученням Черкаси - Львів відправляється зі станції Черкаси о 19.46 і прибуває на станцію Львів о 10.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 22 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Ім. Тараса Шевченка, Багачеве, Тальне, Христинівка, Зятківці, Ладижин, Вапнярка, Деражня, Волочиськ, Тернопіль-Пас., Красне.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Черкаси 19.46
Сміла 20.19 5 хв  20.24 33 хв 
Ім. Тараса Шевченка 20.32 30 хв  21.02 46 хв 
Шпола 21.58 3 хв  22.01 2 г  12 хв 
Багачеве 22.32 3 хв  22.35 2 г  46 хв 
Звенигородка 22.44 2 хв  22.46 2 г  58 хв 
Тальне 23.17 3 хв  23.20 3 г  31 хв 
Поташ 00.02 5 хв  00.07 4 г  16 хв 
Христинівка 00.35 10 хв  00.45 4 г  49 хв 
Кублич 01.15 2 хв  01.17 5 г  29 хв 
Зятківці 01.37 2 хв  01.39 5 г  51 хв 
Губник 01.54 2 хв  01.56 6 г  8 хв 
Ладижин 02.14 8 хв  02.22 6 г  28 хв 
Кирнасівка 02.42 2 хв  02.44 6 г  56 хв 
Вапнярка 03.07 20 хв  03.27 7 г  21 хв 
Жмеринка-Пас. 04.30 22 хв  04.52 8 г  44 хв 
Деражня 05.51 2 хв  05.53 10 г  5 хв 
Хмельницький 06.23 8 хв  06.31 10 г  37 хв 
Волочиськ 07.26 2 хв  07.28 11 г  40 хв 
Підволочиськ 07.37 2 хв  07.39 11 г  51 хв 
Тернопіль-Пас. 08.26 5 хв  08.31 12 г  40 хв 
Злочів 09.28 2 хв  09.30 13 г  42 хв 
Красне 09.54 2 хв  09.56 14 г  8 хв 
Львів 10.37 14 г  51 хв 

У розкладі поїзда 095Ш Черкаси — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031