У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

095Ш Черкаси — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 095Ш сполученням Черкаси - Львів відправляється зі станції Черкаси о 19.46 і прибуває на станцію Львів о 10.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 24 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Шпола, Звенигородка, Поташ, Кублич, Губник, Кирнасівка, Жмеринка-Пас., Хмельницький, Підволочиськ, Злочів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Черкаси 19.46
Ім. Тараса Шевченка 20.26 36 хв  21.02 40 хв 
Шпола 21.57 3 хв  22.00 2 г  11 хв 
Багачеве 22.29 3 хв  22.32 2 г  43 хв 
Звенигородка 22.41 2 хв  22.43 2 г  55 хв 
Тальне 23.14 3 хв  23.17 3 г  28 хв 
Поташ 23.56 5 хв  00.01 4 г  10 хв 
Христинівка 00.31 10 хв  00.41 4 г  45 хв 
Кублич 01.10 2 хв  01.12 5 г  24 хв 
Зятківці 01.32 2 хв  01.34 5 г  46 хв 
Губник 01.49 2 хв  01.51 6 г  3 хв 
Ладижин 02.09 8 хв  02.17 6 г  23 хв 
Кирнасівка 02.37 2 хв  02.39 6 г  51 хв 
Вапнярка 03.02 20 хв  03.22 7 г  16 хв 
Жмеринка-Пас. 04.28 20 хв  04.48 8 г  42 хв 
Деражня 05.44 2 хв  05.46 9 г  58 хв 
Хмельницький 06.15 8 хв  06.23 10 г  29 хв 
Волочиськ 07.22 2 хв  07.24 11 г  36 хв 
Підволочиськ 07.32 2 хв  07.34 11 г  46 хв 
Тернопіль-Пас. 08.21 6 хв  08.27 12 г  35 хв 
Злочів 09.25 4 хв  09.29 13 г  39 хв 
Красне 09.54 2 хв  09.56 14 г  8 хв 
Львів 10.37 14 г  51 хв 

У розкладі поїзда 095Ш Черкаси — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31