У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 095Ш Черкаси — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Черкаси - Львів номер 095Ш відправляється зі станції Черкаси о 19.46 і прибуває на станцію Львів о 10.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 24 хв. Маршрут поїзда 095Ш Черкаси - Львів пролягає по таким станціям як Шпола, Звенигородка, Поташ, Кублич, Губник, Кирнасівка, Жмеринка-Пас., Хмельницький, Підволочиськ, Злочів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Черкаси 19.46
Ім. Тараса Шевченка 20.26 36 хв  21.02 40 хв 
Шпола 21.57 3 хв  22.00 2 г  11 хв 
Багачеве 22.29 3 хв  22.32 2 г  43 хв 
Звенигородка 22.41 2 хв  22.43 2 г  55 хв 
Тальне 23.14 3 хв  23.17 3 г  28 хв 
Поташ 23.56 5 хв  00.01 4 г  10 хв 
Христинівка 00.31 10 хв  00.41 4 г  45 хв 
Кублич 01.10 2 хв  01.12 5 г  24 хв 
Зятківці 01.32 2 хв  01.34 5 г  46 хв 
Губник 01.49 2 хв  01.51 6 г  3 хв 
Ладижин 02.09 8 хв  02.17 6 г  23 хв 
Кирнасівка 02.37 2 хв  02.39 6 г  51 хв 
Вапнярка 03.02 20 хв  03.22 7 г  16 хв 
Жмеринка-Пас. 04.28 20 хв  04.48 8 г  42 хв 
Деражня 05.44 2 хв  05.46 9 г  58 хв 
Хмельницький 06.15 8 хв  06.23 10 г  29 хв 
Волочиськ 07.22 2 хв  07.24 11 г  36 хв 
Підволочиськ 07.32 2 хв  07.34 11 г  46 хв 
Тернопіль-Пас. 08.21 6 хв  08.27 12 г  35 хв 
Злочів 09.25 4 хв  09.29 13 г  39 хв 
Красне 09.54 2 хв  09.56 14 г  8 хв 
Львів 10.37 14 г  51 хв 

У розкладі поїзда 095Ш Черкаси — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031