У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 095Х Москва — Дніпро


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Москва - Дніпро номер 095Х відправляється зі станції Москва-Київська о 17.30 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 15.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 26 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 11 хв. Маршрут поїзда 095Х Москва - Дніпро пролягає по таким станціям як Калуга 1, Тула-1-Курська, Орел, Курськ, Бєлгород, Харків-Пас., Лозова, Павлоград-1, Синельникове-2.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 17.30
Калуга 1 20.20 35 хв  20.55 2 г  50 хв 
Тула-1-Курська 23.10 41 хв  23.51 5 г  40 хв 
Орел 01.57 5 хв  02.02 8 г  27 хв 
Курськ 03.47 6 хв  03.53 10 г  17 хв 
Бєлгород 06.15 1 г 12 хв  07.27 12 г  45 хв 
Харків-Пас. 08.44 1 г 26 хв  10.10 15 г  14 хв 
Лозова 12.09 2 хв  12.11 18 г  39 хв 
Павлоград-1 13.03 2 хв  13.05 19 г  33 хв 
Синельникове-2 14.45 2 хв  14.47 21 г  15 хв 
Дніпро-Головний 15.56 22 г  26 хв 

У розкладі поїзда 095Х Москва-Київська — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930