У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 095Х Москва — Кривий Ріг


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Москва - Кривий Ріг номер 095Х відправляється зі станції Москва-Київська о 17.30 і прибуває на станцію Кривий Ріг-Головний о 18.29 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 59 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 22 хв. Маршрут поїзда 095Х Москва - Кривий Ріг пролягає по таким станціям як Калуга 1, Тула-1-Курська, Орел, Курськ, Бєлгород, Харків-Пас., Лозова, Павлоград-1, Синельникове-1, Запоріжжя-1, Дніпробуд-2, Марганець, Нікополь, Чортомлик, Апостолове.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 17.30
Калуга 1 20.20 35 хв  20.55 2 г  50 хв 
Тула-1-Курська 23.10 41 хв  23.51 5 г  40 хв 
Орел 01.57 5 хв  02.02 8 г  27 хв 
Курськ 03.47 6 хв  03.53 10 г  17 хв 
Бєлгород 06.15 1 г 12 хв  07.27 12 г  45 хв 
Харків-Пас. 07.51 1 г 25 хв  09.16 14 г  21 хв 
Лозова 11.00 2 хв  11.02 17 г  30 хв 
Павлоград-1 11.55 2 хв  11.57 18 г  25 хв 
Синельникове-1 12.35 20 хв  12.55 19 г  5 хв 
Запоріжжя-1 13.44 30 хв  14.14 20 г  14 хв 
Дніпробуд-2 14.51 2 хв  14.53 21 г  21 хв 
Марганець 15.39 2 хв  15.41 22 г  9 хв 
Нікополь 16.07 15 хв  16.22 22 г  37 хв 
Чортомлик 16.52 2 хв  16.54 23 г  22 хв 
Апостолове 17.43 3 хв  17.46 1 д  13 хв 
Кривий Ріг-Головний 18.29 1 д  59 хв 

У розкладі поїзда 095Х Москва-Київська — Кривий Ріг-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031