У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 095Х Москва — Полтава


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Москва - Полтава номер 095Х відправляється зі станції Москва-Київська о 17.30 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 13.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 6 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 6 г 2 хв. Маршрут поїзда 095Х Москва - Полтава пролягає по таким станціям як Калуга 1, Тула-1-Курська, Орел, Курськ, Бєлгород, Харків-Пас., Люботин, Скороходове.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 17.30
Калуга 1 20.20 35 хв  20.55 2 г  50 хв 
Тула-1-Курська 23.10 41 хв  23.51 5 г  40 хв 
Орел 01.57 5 хв  02.02 8 г  27 хв 
Курськ 03.47 6 хв  03.53 10 г  17 хв 
Бєлгород 06.15 1 г 12 хв  07.27 12 г  45 хв 
Харків-Пас. 07.51 3 г 19 хв  11.10 14 г  21 хв 
Люботин 11.43 2 хв  11.45 18 г  13 хв 
Скороходове 12.49 2 хв  12.51 19 г  19 хв 
Полтава-Південна 13.36 20 г  6 хв 

У розкладі поїзда 095Х Москва-Київська — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031