У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 096П Кривий Ріг — Москва


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Кривий Ріг - Москва номер 096П відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 11.50 і прибуває на станцію Москва-Київська о 13.59 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 2 г 9 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 38 хв. Маршрут поїзда 096П Кривий Ріг - Москва пролягає по таким станціям як Дніпро-Головний, Синельникове-2, Синельникове-1, Павлоград-1, Лозова, Харків-Пас., Бєлгород, Курськ, Орел, Тула-1-Курська, Калуга 1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 11.50
Дніпро-Головний 15.43 1 г 17 хв  17.00 3 г  53 хв 
Синельникове-2 17.50 2 хв  17.52 6 г 
Синельникове-1 18.00 1 г 18 хв  19.18 6 г  10 хв 
Павлоград-1 19.49 2 хв  19.51 7 г  59 хв 
Лозова 20.46 2 хв  20.48 8 г  56 хв 
Харків-Пас. 22.35 42 хв  23.17 10 г  45 хв 
Бєлгород 01.04 1 г 02.04 13 г  14 хв 
Курськ 04.00 8 хв  04.08 16 г  10 хв 
Орел 05.50 5 хв  05.55 18 г 
Тула-1-Курська 08.10 27 хв  08.37 20 г  20 хв 
Калуга 1 10.42 35 хв  11.17 22 г  52 хв 
Москва-Київська 13.59 1 д  2 г  9 хв 

У розкладі поїзда 096П Кривий Ріг-Головний — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930