У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

096Л Львів — Черкаси Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 096Л сполученням Львів - Черкаси відправляється зі станції Львів о 14.30 і прибуває на станцію Черкаси о 06.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 5 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 50 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Красне, Тернопіль-Пас., Волочиськ, Жмеринка-Пас., Кирнасівка, Губник, Кублич, Поташ, Звенигородка, Шпола.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 14.30
Підзамче 14.42 2 хв  14.44 12 хв 
Красне 15.16 2 хв  15.18 46 хв 
Злочів 15.41 2 хв  15.43 1 г  11 хв 
Тернопіль-Пас. 16.38 5 хв  16.43 2 г  8 хв 
Підволочиськ 17.33 2 хв  17.35 3 г  3 хв 
Волочиськ 17.45 2 хв  17.47 3 г  15 хв 
Хмельницький 18.45 31 хв  19.16 4 г  15 хв 
Жмеринка-Пас. 20.50 22 хв  21.12 6 г  20 хв 
Вапнярка 22.18 20 хв  22.38 7 г  48 хв 
Кирнасівка 23.04 2 хв  23.06 8 г  34 хв 
Ладижин 23.29 8 хв  23.37 8 г  59 хв 
Губник 23.58 3 хв  00.01 9 г  28 хв 
Зятківці 00.15 2 хв  00.17 9 г  45 хв 
Кублич 00.37 2 хв  00.39 10 г  7 хв 
Христинівка 01.18 10 хв  01.28 10 г  48 хв 
Поташ 01.59 5 хв  02.04 11 г  29 хв 
Тальне 02.47 3 хв  02.50 12 г  17 хв 
Звенигородка 03.21 3 хв  03.24 12 г  51 хв 
Багачеве 03.33 3 хв  03.36 13 г  3 хв 
Шпола 04.07 3 хв  04.10 13 г  37 хв 
Ім. Тараса Шевченка 05.10 38 хв  05.48 14 г  40 хв 
Черкаси 06.35 16 г  5 хв 

У розкладі поїзда 096Л Львів — Черкаси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031