У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

096Л Львів — Черкаси Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 096Л сполученням Львів - Черкаси відправляється зі станції Львів о 14.30 і прибуває на станцію Черкаси о 06.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 5 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 50 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Красне, Тернопіль-Пас., Волочиськ, Жмеринка-Пас., Кирнасівка, Губник, Кублич, Поташ, Звенигородка, Шпола.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 14.30
Підзамче 14.42 2 хв  14.44 12 хв 
Красне 15.16 2 хв  15.18 46 хв 
Злочів 15.41 2 хв  15.43 1 г  11 хв 
Тернопіль-Пас. 16.38 5 хв  16.43 2 г  8 хв 
Підволочиськ 17.33 2 хв  17.35 3 г  3 хв 
Волочиськ 17.45 2 хв  17.47 3 г  15 хв 
Хмельницький 18.45 31 хв  19.16 4 г  15 хв 
Жмеринка-Пас. 20.50 22 хв  21.12 6 г  20 хв 
Вапнярка 22.18 20 хв  22.38 7 г  48 хв 
Кирнасівка 23.04 2 хв  23.06 8 г  34 хв 
Ладижин 23.29 8 хв  23.37 8 г  59 хв 
Губник 23.58 3 хв  00.01 9 г  28 хв 
Зятківці 00.15 2 хв  00.17 9 г  45 хв 
Кублич 00.37 2 хв  00.39 10 г  7 хв 
Христинівка 01.18 10 хв  01.28 10 г  48 хв 
Поташ 01.59 5 хв  02.04 11 г  29 хв 
Тальне 02.47 3 хв  02.50 12 г  17 хв 
Звенигородка 03.21 3 хв  03.24 12 г  51 хв 
Багачеве 03.33 3 хв  03.36 13 г  3 хв 
Шпола 04.07 3 хв  04.10 13 г  37 хв 
Ім. Тараса Шевченка 05.10 38 хв  05.48 14 г  40 хв 
Черкаси 06.35 16 г  5 хв 

У розкладі поїзда 096Л Львів — Черкаси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930