У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

096Л Львів — Черкаси Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 096Л сполученням Львів - Черкаси відправляється зі станції Львів о 12.42 і прибуває на станцію Черкаси о 04.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 24 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 30 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Злочів, Підволочиськ, Хмельницький, Жмеринка-Пас., Кирнасівка, Губник, Кублич, Поташ, Звенигородка, Шпола.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 12.42
Красне 13.30 9 хв  13.39 48 хв 
Злочів 14.02 2 хв  14.04 1 г  20 хв 
Тернопіль-Пас. 14.59 5 хв  15.04 2 г  17 хв 
Підволочиськ 15.54 2 хв  15.56 3 г  12 хв 
Волочиськ 16.06 2 хв  16.08 3 г  24 хв 
Хмельницький 17.08 5 хв  17.13 4 г  26 хв 
Деражня 17.42 2 хв  17.44 5 г 
Жмеринка-Пас. 18.44 30 хв  19.14 6 г  2 хв 
Вапнярка 20.42 20 хв  21.02 8 г 
Кирнасівка 21.25 2 хв  21.27 8 г  43 хв 
Ладижин 21.50 8 хв  21.58 9 г  8 хв 
Губник 22.16 2 хв  22.18 9 г  34 хв 
Зятківці 22.32 2 хв  22.34 9 г  50 хв 
Кублич 22.51 2 хв  22.53 10 г  9 хв 
Христинівка 23.21 10 хв  23.31 10 г  39 хв 
Поташ 00.02 5 хв  00.07 11 г  20 хв 
Тальне 00.45 3 хв  00.48 12 г  3 хв 
Звенигородка 01.19 3 хв  01.22 12 г  37 хв 
Багачеве 01.32 3 хв  01.35 12 г  50 хв 
Шпола 02.04 3 хв  02.07 13 г  22 хв 
Ім. Тараса Шевченка 02.59 30 хв  03.29 14 г  17 хв 
Черкаси 04.06 15 г  24 хв 

У розкладі поїзда 096Л Львів — Черкаси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031