У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 961Л Чоп — Кошице


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Чоп - Кошице номер 961Л відправляється зі станції Чоп о 11.35 і прибуває на станцію Кошице о 13.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 14 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут поїзда 961Л Чоп - Кошице пролягає по таким станціям як Бієл, Прибеник, Сомотор, Борша, Чергов, Кузмиче, Сланець, Бохдановице, Нижня Мюсла, Кошице Предместя.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чоп 11.35
Чієрна Над Тисою 11.46 18 хв  12.04 11 хв 
Бієл 12.07 1 хв  12.08 32 хв 
Добра 12.10 1 хв  12.11 35 хв 
Прибеник 12.13 2 хв  12.15 38 хв 
Велки Хорес 12.19 1 хв  12.20 44 хв 
Сомотор 12.29 1 хв  12.30 54 хв 
Стреда над Бодрогом 12.36 1 хв  12.37 1 г  1 хв 
Борша 12.40 1 хв  12.41 1 г  5 хв 
Словенске Нове Мєсто 12.45 1 хв  12.46 1 г  10 хв 
Чергов 12.50 1 хв  12.51 1 г  15 хв 
Михалани 12.56 1 хв  12.57 1 г  21 хв 
Кузмиче 13.03 1 хв  13.04 1 г  28 хв 
Кальша 13.09 1 хв  13.10 1 г  34 хв 
Сланець 13.15 1 хв  13.16 1 г  40 хв 
Русков 13.21 2 хв  13.23 1 г  46 хв 
Бохдановице 13.25 1 хв  13.26 1 г  50 хв 
Висна Мюсла 13.29 1 хв  13.30 1 г  54 хв 
Нижня Мюсла 13.32 1 хв  13.33 1 г  57 хв 
Красна Над Хорнадом 13.39 1 хв  13.40 2 г  4 хв 
Кошице Предместя 13.45 1 хв  13.46 2 г  10 хв 
Кошице 13.49 2 г  14 хв 

У розкладі поїзда 961Л Чоп — Кошице можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930