У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

962Л Кошице — Чоп Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 962Л сполученням Кошице - Чоп відправляється зі станції Кошице о 15.13 і прибуває на станцію Чоп о 18.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 34 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Красна Над Хорнадом, Висна Мюсла, Русков, Кальша, Михалани, Словенске Нове Мєсто, Стреда над Бодрогом, Велки Хорес, Добра, Чиєрна Над Тисою.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кошице 15.13
Кошице Предместя 15.15 1 хв  15.16 2 хв 
Красна Над Хорнадом 15.21 1 хв  15.22 8 хв 
Нижня Мюсла 15.28 1 хв  15.29 15 хв 
Висна Мюсла 15.31 1 хв  15.32 18 хв 
Бохдановице 15.34 1 хв  15.35 21 хв 
Русков 15.38 1 хв  15.39 25 хв 
Сланець 15.44 1 хв  15.45 31 хв 
Кальша 15.50 1 хв  15.51 37 хв 
Кузмиче 15.55 1 хв  15.56 42 хв 
Михалани 16.02 1 хв  16.03 49 хв 
Чергов 16.09 1 хв  16.10 56 хв 
Словенске Нове Мєсто 16.15 1 хв  16.16 1 г  2 хв 
Борша 16.19 1 хв  16.20 1 г  6 хв 
Стреда над Бодрогом 16.23 1 хв  16.24 1 г  10 хв 
Сомотор 16.27 1 хв  16.28 1 г  14 хв 
Велки Хорес 16.34 1 хв  16.35 1 г  21 хв 
Прибеник 16.40 1 хв  16.41 1 г  27 хв 
Добра 16.43 1 хв  16.44 1 г  30 хв 
Бієл 16.46 1 хв  16.47 1 г  33 хв 
Чиєрна Над Тисою 16.51 16 хв  17.07 1 г  38 хв 
Чоп 18.47 3 г  34 хв 

У розкладі поїзда 962Л Кошице — Чоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930