З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

102 Км - Лебединська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 102 Км - Лебединська:

Поточний розклад електричок 102 Км - Лебединська включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 35 хв зі станції 102 Км і прибуває на станцію Лебединська о 10 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6033-6034 сполученням Смородине - Лебединська, в цьому випадку поїздка займе 2 г 5 хв. Між станціями 102 Км і Лебединська цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них 98 Км(08.44), Вистороп(09.44), Гарбузівка(10.01), Садова(10.22), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 102 Км - Лебединська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 102 Км Лебединська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 102 Км - Лебединська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6033-6034* Смородине Лебединська 08.35
102 Км
10.40
Лебединська
2 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 102 Км -Лебединська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 102 Км — Лебединська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Лебединська — 102 Км