З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

104 Км - Бурлук
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 104 Км - Бурлук:

Поточний розклад електричок 104 Км - Бурлук включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 30 хв зі станції 104 Км і прибуває на станцію Бурлук о 22 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6556 сполученням Куп'янськ-Вузловий - Вовчанськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 4 хв. Між станціями 104 Км і Бурлук цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 104 Км - Бурлук, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 104 Км Бурлук ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 104 Км - Бурлук можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6562 Куп'янськ Вовчанськ 10.18
104 Км
10.22
Бурлук
4 хв Курсує щоденно - переглянути
6556 Куп'янськ Вовчанськ 22.30
104 Км
22.34
Бурлук
4 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 104 Км -Бурлук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 104 Км — Бурлук

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Бурлук — 104 Км