У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

11 Км - Баронська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 11 Км - Баронська:

Поточний розклад електричок 11 Км - Баронська включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 41 хв зі станції 11 Км і прибуває на станцію Баронська о 20 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6421 сполученням Дебальцеве - Родакове, в цьому випадку поїздка займе 0 г 3 хв. Між станціями 11 Км і Баронська цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 11 Км - Баронська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 11 Км Баронська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 11 Км - Баронська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6429 Дебальцеве Луганськ 05.19
11 Км
05.22
Баронська
3 хв Курсує щоденно - переглянути
6421 Дебальцеве Родакове 20.41
11 Км
20.44
Баронська
3 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 11 Км -Баронська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 11 Км — Баронська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Баронська — 11 Км